İpek Düğün Salonu

E-posta Gönder

İpek Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

İpek Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

İpek Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

İpek Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • İpek Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  İpek Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.İpek Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • İpek Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  İpek Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

İpek Düğün Salonu Hakkında

Antakya geleneklerine uygun ve son derece eğlenceli kına gecesi organizasyonları için İpek Düğün Salonu’na davetlisiniz!

Hatay’da düğün, kına gecesi, söz, nişan ve sünnet düğünü organizasyonlarını düzenleme konusunda oldukça tecrübeye sahibiz. Bugüne kadar düzenlediğimiz etkinlikler sonrasında konuklarımızdan ve düğün sahibi çiftlerden hep olumlu geri dönüşler aldık. Bu pozitif yorumlar bizi düzenleyeceğimiz bir sonraki davet için daha da motive ediyor. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte salonumuzu kına gecenizi düzenlemek istediğiniz atmosfere uygun olarak dizayn ediyoruz. Bu sayede de hayatınızın en önemli günlerinden birini hep hayalini kurduğunuz bir ortamda geçirme imkânını size sunabiliyoruz.

Salonumuzun tasarımında genel olarak beyaz ve krem rengi tonlarını kullandık. Bu tonların şık ve ihtişamlı bir görüntü oluşturduğu salonumuza adım attığınız andan itibaren önemli olduğunuzu rahatça hissedeceksiniz. Bu hissiyata destek olmak adına ekibimizin kibar hizmetleri de sizi mutlu edecektir. Masalarımız ve sandalyelerimiz sadeliğin ve masumiyetin rengi olan beyaz renkle süslendi. Çeşitli renklerdeki örtü ve giydirmeler ile salonumuzda istenen ambiyansı oluşturabiliyoruz. İpek Düğün Salonu Antakya’da kına gecesi organizasyonlarında genellikle kırmızı rengin hâkim olduğu davetler düzenliyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez rengini sadece masa ve sandalyelerimizde değil aynı zamanda kına tahtı ve cibinliğinden tutun daha pek çok dekora kadar farklı noktalarda kullanıyoruz. Kına gecenizde yaşanan eğlenceli anları yıllar sonra da görebilmek için kayıt altına alınmasını istiyorsanız fotoğrafçı ve kameraman hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz!

Yıllar boyunca hafızalarda kalacak ve düğününüz öncesinde oldukça eğlenceli bir gece geçireceğiniz davetinizi İpek Düğün Salonu’nun ayrıcalıklı hizmetleri ile geçirmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan formu doldurarak Antakya İpek Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akevler Mah. Betonsan Sitesi Betonsan Pasajı Altı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İpek Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.