• Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hisar Life Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
150.000 TL'den fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
150.000 TL'den fazla

Hisar Life Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Hisar Life Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hisar Life Sıkça Sorulan Sorular

Hisar Life kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hisar Life kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hisar Life kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hisar Life kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hisar Life kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hisar Life Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi yeşillikler içinde bir kır alanında gerçekleştirmek istiyorsanız Hisar Life Hatay olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimiz ve alışılmışın dışında organizasyon hizmetlerimizle Hatay İskenderun’da faaliyet gösteriyor, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Organizasyon planlama sürecinde danışmanlık hizmeti veriyor, davet alanı süslemelerinden, orkestraya mekân aydınlatmalarından menü çeşitlerine kadar her şeyle özel olarak ilgileniyoruz.

Gelin adaylarının yıllardır hayalini kurduğu kına organizasyonlarına yeni bir soluk getirdik. Konsept geliştirme yapıyor, kültürümüzün en güzel yansıması olan bu değerli günü alışılagelmişin dışında bir kutlamayla unutulmaz kılıyoruz. Osmanlı, Hint ve modern konseptte kır bahçemizi özenerek hazırlıyoruz. Davet alnımız yemyeşil ağaçlarla çevrili, peyzaj düzenlemesine hayran kalacağınız geniş bir alandan oluşuyor. 100 kişiden 1000 kişi kapasiteli organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz.

Yuvarlak ve uzun dikdörtgen masa, beyaz renk Napolyon sandalyelerimizle kır bahçemizi hazırlıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masaları geniş oyun pistimizi herkesin görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifleri sunuyor, kına gecelerinde kına tahtı, kına aksesuar hizmeti de veriyoruz.

Eğlenceli bir gün geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz profesyonel orkestra ve geniş repertuvara sahip sanatçılarla anlaşıyoruz. Sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, kır bahçemizi lazer renkli led, sahne ve pist ışıklandırma sistemiyle aydınlatıyoruz. Ayrıca konfeti, volkan gösterisi ve havai fişek hizmeti de veriyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi yeşillikler içinde bir kır alanında gerçekleştirmek istiyorsanız profesyonel ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. “Hisar Life İskenderun nerede?” diye soracaksanız hemen bahsedelim. Karaağaç Mahallesi Arsuz yolu üzerinde İskenderun’un doğayla baş başa olan bir konumunda faaliyet gösteriyoruz. Araçla ulaşım sağlayacak olan misafirlerimize geniş otoparkımıza araçlarını güvenli bir şekilde park edebilecekleri geniş bir alan tahsis ediyor, bunun dışında vale hizmeti de veriyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayıp bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Adres: Karaağaç Mah. Arsuz Yolu Üzeri Atatürk Cad.761 Sok No:5/A (Tuborg Otosun Yanı) - Hatay/İskenderun

 • Haritadaki Konumu

  Hisar Life Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.