Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Gürkan Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gürkan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Gürkan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gürkan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gürkan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gürkan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gürkan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gürkan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gürkan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Gürkan Düğün Salonu Hakkında

1990 senesinden bu yana sektörde edindiğimiz tecrübelerle kına gecelerinizi renklendiriyor, sizin için bir düğün salonundan çok daha fazlası oluyoruz. Gürkan 2 Düğün Salonu Antakya’da profesyonel ekibimiz, hizmette sınır tanımıyor. Kına gecelerinizin ve bekarlığa veda partilerinizin her adımında yanınızda oluyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte hayalinizdeki konsepti gerçeğe dönüştürmek için çabalıyoruz. Gürkan Düğün Salonu’nda mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz!

Davet Alanları

İşletmemizde 1 kapalı alan bulunuyor. Kapalı alanımızda 400 ila 500 kişiye kadar hizmet verebilmekteyiz. Salonumuz yüksek tavanlı olmasıyla son derece ferah bir atmosfer sağlıyor. Salonumuzda tüm dostlarınızla birlikte en sevdiğiniz müziklere dans edebilmeniz için geniş bir dans pisti de mevcut. Sadece kına geceleri ve bekarlığa veda partilerinde değil, bütün etkinliklerinizde yanınızdayız.

Dekorasyon

Dekorasyon konusunda da her adımda sizinle oluyor, organizasyon sorumlumuzla birlikte hiçbir detayı es geçmiyoruz. Hatay Antakya Gürkan Düğün Salonu’nda bordo ve beyaz gibi geleneksel renklerden faydalanıyoruz. Salonumuzun süslemelerinde hayalinizdeki konsepti baz alıyoruz. 20 kişilik dikdörtgen masalarımızı, giydirdiğimiz sandalyelerle çerçeveliyoruz. Masalarımızın üzerlerine beyaz ve bordo renkte örtüler seriyoruz. Dekorasyonumuzda led ışıklarla son dokunuşları gerçekleştiriyoruz.

Hizmetler

Danışmanlık hizmetimiz sayesinde aklınıza gelebilecek bütün soruları cevaplandırıyoruz. Yüksek tavanlı davet alanımızda klima bulunuyor. Müzik sistemimiz, favori şarkılarınızı çalmanız için hazır hale getiriliyor. Üstelik canlı müzik tercih ederseniz buna uygun bir sahne sistemi de kurabiliyoruz. Süreç boyunca organizasyon sorumlumuz yanınızda olarak kına gecenizin tam olarak hayal ettiğiniz gibi gerçekleştiğinden emin oluyor.

Yiyecek / İçecek

Kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizde yemekli düzen tercih ederek bizim sunduğumuz menülerden faydalanabilir veya kendi menülerinizi oluşturabilirsiniz. Menülerimizde ana yemek, meze ve ara sıcaklar bulunuyor. Fakat sunduğumuz menüler damak tadınıza uygun değilse en baştan bir yemek listesi hazırlayabiliyoruz. Planlamayı birlikte ilerletiyor, imkanlar dahilinde en uygun yemeklerden oluşan bir menü hazırlıyoruz.

Gürkan Düğün Salonu’nda işimizi senelerdir sevgiyle yapmaktayız. Sektöre yıllarını veren Antakya kına mekanlarından birisiyiz. Hizmetimizi her geçen gün daha da geliştiriyor, hayallerinizi süsleyen kına gecesini deneyimlemeniz için çabalıyoruz. Tecrübelerimizden ve hizmetimizden yararlanmak isterseniz bize ulaşmak için bu sayfada yer alan iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz yan tarafta yer alan iletişim formunu doldurarak da ekibimize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Süleymanşah Cd. No:25, Esenlik Mahallesi, 31040

 • Haritadaki Konumu

  Gürkan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.