Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Gülay Wedding

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gülay Wedding Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Gülay Wedding Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Gülay Wedding Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gülay Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Gülay Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gülay Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gülay Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gülay Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gülay Wedding kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Gülay Wedding kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Gülay Wedding kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gülay Wedding Hakkında

Yem yeşil bir kır bahçesinde rüyalarınızı düşleyen kına gecenizi enfes bir kutlamayla taçlandırmaya ne dersiniz?

Gülay Wedding Düğün Salonu İskenderun olarak hayatınızın en özel günlerini renklendiriyoruz. Profesyonel ve deneyimli özel günlerin değerini bilen bir kadroyuz. Organizasyonların başından sonuna kadar siz ve konuklarınızla yakından ilgileniyor, sorunsuz, keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecesi organizasyonunuzda hayalinizi sınırlamanıza izin vermeden istediğiniz konseptte bir eğlence planlayabiliyoruz. Osmanlı, Hint, modern ve klasik tarzda davet alanımızı baştan yaratıyoruz, İçinde prensesler gibi hissedeceğiniz bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında süslemeler yapıyor, mekânla uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz. Birçok gelin adayının tercihleri arasında bulunan kına tahtını davet alanımızın en güzel köşesine konumlandırıyoruz. Ayrıca, kına tepsisi, kına mumu, nedime bilekliği başta olmak üzere istediğiniz tüm aksesuarları temin edebiliyoruz.,

Açık havada geniş bir çim bahçede keyifli bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. 10 kişilik yuvarlak masaların etrafına Napolyon sandalyeleri konumlandırıyoruz.

Şimdi de biraz kır bahçemizi nasıl süslediğimizden bahsedelim. İstediğiniz renk tonlarında masa örtüsü ve sandalye süslemesi temin edebiliyoruz. Masa üstlerine ihtişamlı ve şık görünüşle dikkat çeken çiçeklik ve gümüş şamdanlar yerleştiriyoruz. Mekân girişine fotoğraf çekiminde arka fon olarak kullanabileceğiniz tak ve “LOVE” yazılı dekor yerleştiriyoruz.

Yemekli ve yemeksiz menü seçeneklerimizle sizi eğlendirirken bir yandan da lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Profesyonel açılar tarafından hazırlanan yemeklerimizde kaliteli ürünler kullanıyoruz. Ayrıca yemekleri seri ve sıcak bir şekilde servis ediyoruz.

Gülay Wedding Düğün ve Organizasyon Hatay olarak mutluluğunuza, içten gülüşlü anlarınıza şahitlik etmek bizi çok mutlu ediyor. Siz de kına gecenizi profesyonel bir ekip aracılığıyla yemyeşil bir kır bahçesinde gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Uğur Mumcu Cd.20 metrelik yol üzeri Işıl sitesi-Güzelyalı arası Karaağaç Arsuz, Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Gülay Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.