Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Grand Plaza Düğün Salonu

Grand Plaza Düğün Salonu

Grand Plaza Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonları gelin adayları için oldukça özeldir. Bu yüzden Grand Plaza ekibi olarak kına gecesi organizasyonlarına çok önem veriyoruz. Bizimle beraber çalışan gelin adaylarının mutlu olmasını istiyoruz. Bugüne kadar sayısız kına gecesi organizasyonu gerçekleştirdik. Bu yüzden “Bir kına gecesi organizasyonu nasıl daha iyi hale gelir?” çok iyi biliyoruz.

Sizlerin de gecenizi güzelleştirmek için İskenderun mevkiinde bekliyoruz. Yıllardır aynı lokasyonda bulunuyoruz. Kolay ulaşımımız sayesinde sevdiklerinizle merkezi bir konumda buluşma imkânı sağlıyoruz. Kendi araçları ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilen davetlileriniz bizi seçtiğiniz için çok mutlu olacaklar.

1000 kişiye hizmet verebildiğimiz kına gecesi mekânınızda davetlerinizi içeriye buyur ediyor, masalarına ulaşmalarını sağlıyoruz. Karşılama personellerimiz bu görevi üstleniyor, ayrıca kapıda misafirlerinize ikramlarda bulunuyorlar.

Gece boyunca servis ve hizmet elemanlarımız davetlilerinizin memnuniyetini sağlıyor. İsteklerini yerine getirmek için hazır bekliyorlar.
Ekibimizde yer alan teknik destek ekibimiz ise gece boyunca ses ve ışık sistemlerini yönetiyorlar. Işıklar hep üstünüzde oluyor, gecenin yıldızı siz oluyorsunuz. Ses sistemleri sayesinde misafirlerinize unutulmaz şarkılar dinletiyor, müziklerimizle de davetlilerinizin gönlünde taht kuruyoruz.
Hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz, kına gecesi için gerekli olan bütün malzemelerin ve aksesuarların temini ile tek tek ilgileniyoruz. Bu tatlı telaşelerinizin içinde size sadece eğlenmek kalıyor!

Biz her ayrıntıyı düşünüyoruz. Misafirlerinizin masalarındaki bulunan masa örtülerinden renginden mekanımızda bulunan süslemelere kadar mekanımızı uyum içinde tasarladık. Sizler de istediğiniz kına gecesi konseptini bizlerle paylaşabilir, heyecanınıza ortak olabiliriz.
Sunduğumuz bir diğer hizmet ise Grand Plaza Düğün Salonu canlı yayın imkânı. Gelemeyen misafirleriniz için özel olarak oluşturduğumuz bu hizmet ile gecenizi canlı olarak internet üzerinden yayınlıyoruz.

İstediğiniz şekilde tasarlayabildiğimiz Grand Plaza Düğün Salonu’nu çiçekler, mumluklar, şamdanlar ve ışıklarla renklendiriyoruz. Konseptlere uyum sağlayabilecek balonları konumlandırıyor, gecenize farklı hava katıyoruz.

Sizler de kına gecesi organizasyonlarınız için Grand Plaza Düğün Salonu İskenderun’u tercih edecekseniz aşağıda yer alan ücretsiz "fiyat teklifi al" butonuna tıklamayı unutmayın.

Böylelikle sunduğumuz fırsatları kaçırmazsınız!

Grand Plaza Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Grand Plaza Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Grand Plaza Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Plaza Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Plaza Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Plaza Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.