Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Firuze Yeni Nesil Meyhane

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Firuze Yeni Nesil Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Firuze Yeni Nesil Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Firuze Yeni Nesil Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Firuze Yeni Nesil Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Firuze Yeni Nesil Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Firuze Yeni Nesil Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Firuze Yeni Nesil Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Firuze Yeni Nesil Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Firuze Yeni Nesil Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Firuze Yeni Nesil Meyhane Hakkında

Bekârlığa veda partinizi arkadaşlarınızla kutlayacak “eğlenceli ve huzurlu” bir mekân arıyorsanız yeni nesil meyhane konseptiyle yılların eskitemediği değer Kutsal Yurdakul emekleriyle İskenderun’da uzun yıllardır hizmet veren Firuze Yeni Nesil Meyhane’ye davet ediyoruz sizi. Dost sohbetlerinin yükseldiği, insanların hemen kaynaşıp rahat ve huzurlu hissettiği, nefis yemeklerle masaların süslendiği bir ortam Firuze. Misafir memnuniyetini zirveye taşıyarak hayatınızda hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenebilme, farklı bir lezzet deneyimi yaşatma amacındayız.

Mutlu bir geleceğe attığınız ilk adım olan düğün organizasyonu öncesi arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek istiyorsanız düğün hazırlık sürecinde yorgunluğunuzu atacak stresinizi alacak bir eğlenceyle buluşturuyoruz sizi. Türk sanat müziği ve fasıl dinletisine doyamayacağınız, arkadaşlarınızla birlikte dans edip, dillerden düşmeyen nostaljik şarkıları hep bir ağızdan söyleyeceğiniz bir kutlama gerçekleştirebileceksiniz.

Özel organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor ve restoranımızın istediğiniz bölümünü size tahsis ediyoruz. İşletmemizde istenildiğinde açılıp kapanabilen tavan sistemi bulunuyor ve yerden tavana kadar uzanan camla çevrili olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ambiyansta bulacaksınız. Doğal taş kullanılarak dekor edilmiş taş duvarla, göz yormayan ışık

Bekârlığa veda kutlamanızı konsept bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına süslemeleri, aksesuar ve dekorlar temin ederek bindallı ve kaftanınızın renk tonlarıyla uyumlu süslemelerle mekânımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Firuze Yeni Nesil Meyhane İskenderun olarak en özel anlarınızı keyifli bir şekilde kutlayabilmeniz bir ortam yaratıyor ve sizi kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz. Her damak zevkine uygun et, tavuk ve balık ürünleri ve çeşit çeşit mezelerin bulunduğu işletmemiz de sizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, rezervasyon bilgisi için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki nasıl mı? sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Cengiz Topel Cad. Sahil Sonu Barbaros Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Firuze Yeni Nesil Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.