Firuze Yeni Nesil Meyhane

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Zeytin Konağı
15

Defne

Zeytin Konağı

Nostalji Teras Cafe
14

İskenderun

Nostalji Teras Cafe

De-Liban Otel
12

Defne

De-Liban Otel

300-400
50-100 TL

Hakkında

Bekârlığa veda partinizi arkadaşlarınızla kutlayacak “eğlenceli ve huzurlu” bir mekân arıyorsanız yeni nesil meyhane konseptiyle yılların eskitemediği değer Kutsal Yurdakul emekleriyle İskenderun’da uzun yıllardır hizmet veren Firuze Yeni Nesil Meyhane’ye davet ediyoruz sizi. Dost sohbetlerinin yükseldiği, insanların hemen kaynaşıp rahat ve huzurlu hissettiği, nefis yemeklerle masaların süslendiği bir ortam Firuze. Misafir memnuniyetini zirveye taşıyarak hayatınızda hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenebilme, farklı bir lezzet deneyimi yaşatma amacındayız.

Mutlu bir geleceğe attığınız ilk adım olan düğün organizasyonu öncesi arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek istiyorsanız düğün hazırlık sürecinde yorgunluğunuzu atacak stresinizi alacak bir eğlenceyle buluşturuyoruz sizi. Türk sanat müziği ve fasıl dinletisine doyamayacağınız, arkadaşlarınızla birlikte dans edip, dillerden düşmeyen nostaljik şarkıları hep bir ağızdan söyleyeceğiniz bir kutlama gerçekleştirebileceksiniz.

Özel organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor ve restoranımızın istediğiniz bölümünü size tahsis ediyoruz. İşletmemizde istenildiğinde açılıp kapanabilen tavan sistemi bulunuyor ve yerden tavana kadar uzanan camla çevrili olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ambiyansta bulacaksınız. Doğal taş kullanılarak dekor edilmiş taş duvarla, göz yormayan ışık

Bekârlığa veda kutlamanızı konsept bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına süslemeleri, aksesuar ve dekorlar temin ederek bindallı ve kaftanınızın renk tonlarıyla uyumlu süslemelerle mekânımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Firuze Yeni Nesil Meyhane İskenderun olarak en özel anlarınızı keyifli bir şekilde kutlayabilmeniz bir ortam yaratıyor ve sizi kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz. Her damak zevkine uygun et, tavuk ve balık ürünleri ve çeşit çeşit mezelerin bulunduğu işletmemiz de sizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, rezervasyon bilgisi için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki nasıl mı? sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Cengiz Topel Cad. Sahil Sonu Barbaros Hatay

Firuze Yeni Nesil Meyhane Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!