Doğrular Düğün Salonu

E-posta Gönder

Doğrular Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Doğrular Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  750-1.000

Doğrular Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Doğrular Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Doğrular Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Doğrular Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Doğrular Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Doğrular Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Doğrular Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Doğrular Düğün Salonu Hakkında

Gösterişli bir kına gecesi hayal ediyorsanız Doğrular Düğün Salonu’nda hayal ettiğiniz ortamda hız kesmeyen bir eğlence sizi bekliyor!

10 yılı aşkın süredir düğün, kına gecesi, nikah, söz ve nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Evlenen çiftlerin mutluluklarını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yüzünüzdeki tebessümde pay sahibi olma fikrinden yola çıkarak bu sektöre giriş yaptık ve mutluluğunuza katkı vermek adına hayal ettiğiniz ortamları kullanımınıza sunuyoruz. Kına gecenizi planlarken uzun süre harcadığınızı ve her şeyin planladığınız gibi gitmesini istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle de gecenize dair hazırlıkları yaparken oldukça titiz çalışıyoruz. Hatay Serinyol Doğrular Düğün Salonu’nun kolay ulaşılabilen konumu sayesinde misafirleriniz kına gecenize katılırken bir sıkıntı yaşamıyorlar.

Hatay’ın en büyük düğün salonlarından biri olan Doğrular Düğün Salonu’nda 1000 kişiye kadar davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. İsteğinize göre kapasitemizde değişim yapabiliriz. Sahip olduğumuz gelişmiş ışıklandırma sistemi ile gece boyunca eğlenmeniz için en uygun ortamı oluşturuyoruz. Özel LED aydınlatmalar, lazer ışıkları ve ritme göre değişen ışıklandırmalar ile kendinizi oldukça güzel bir ortamda bulacaksınız. Davetinize katılan konuklarınızın çıkıp hava alabilecekleri teras ve balkonlarımız da bulunuyor. Ancak buna ihtiyaç kalmaması adına salonumuzda 10 adet klima bulunuyor ve bu sayede oldukça ferah bir ortam oluşturuyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmezlerinden volkan ve havai fişek gösterileri de gecenize hoş bir hava katıyor. Ayrıca salonumuzda bulunan dev ekrandan davetinizi farklı açılardan izleme fırsatına da erişebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirme yolunda atacağınız en önemli adımlardan birini Doğrular Düğün Salonu Serinyol’da gerçekleştireceğiniz gece ile taçlandırmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilir ve fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.