Doğa Park

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Doğa Park
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Doğa Park Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Doğa Park Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Doğa Park Sıkça Sorulan Sorular

Doğa Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Doğa Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Doğa Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Doğa Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Doğa Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Doğa Park Hakkında

Kına ve bekârlığa veda organizasyonunuzu tadına doyum olmaz bir organizasyonla Hatay Belen Doğa Park ayrıcalığında keyifli bir şekilde kutlayabileceksiniz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Hatay Belen’de faaliyet gösteriyoruz. Birbirinden farklı kapasitede mekân alternatifleri sunuyor, organizasyonlarınızı eğlenceli bir şekilde kutlamanızı sağlıyoruz.

Havuz ve kır bahçesini bir arada bulacağınız geniş bir alanımız bulunuyor. Açık havada, saçlarınız rüzgârın esintisine karşı sakınarak ferah bir kutlama gerçekleştirebileceksiniz. İşletmemizin yılın dört mevsimi de faaliyette olduğu modern dizaynıyla göz kamaştıran balo salonu da bulunuyor. Balo salonunda gerekli ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olduğundan dolayı rahat bir eğlence gerçekleştirebileceksiniz.

Hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyor, kına gecesi organizasyonunuzu istediğiniz konseptte kutlama yapabilme imkânı tanıyoruz. Osmanlı, Hint ve modern tarzda süsleme seçeneklerimizi beğeninize sunuyoruz. Bindallı ve kaftanınızın tarzını belirlediyseniz mekân süslemeleriyle uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarının şüphesiz ki en vazgeçilmez dekoru kına tahtıdır. Kına tahtını davet alanınızın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Üstünü cibinik, etrafını iste minderler serpiştirerek süslüyor arkadaşlarınızla fotoğraf çektirebileceğiniz stüdyo görünümünde bir alan oluşturuyoruz.

Kına geceniz dışında; düğün, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizde de size yardımcı olabiliyor, tüm özel etkinliklerinizde de faaliyet gösteriyoruz. Özel organizasyonlarınızda sizinle ve davetlilerinizle ilgilenecek, herhangi bir sorun olması dahilinde seri bir şekilde çözebilecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından en çok tercih edilen kına mekânları arasında bulunuyoruz. Siz de ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız ve Belen Doğa Park telefon bilgisine ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fatih Koru evler Sitesi Güzergahında. (Belen yolu üzeri), 31350 Belen

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Doğa Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.