Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi Hakkında

Yemyeşil bir bahçe, masmavi bir deniz manzarası. Bu özellikler ile kına gecelerinizi unutulmaz kılacak ve size kusursuz bir organizasyon şansı sunacağız. Nasıl mı? Anlatalım.

700 kişiye kadar çıkan açık alan kapasitesiyle kına gecelerinizi oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kalabalık aileleri bile rahatlıkla ağırladığımız bahçemizde herhangi bir aksaklık yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. Personelimizin de sayıca fazla birçok organizasyona ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Masa ve sandalyeleri çim alana özenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Bu masaların süslenmesi, bahçemize genel olarak bir süsleme yapılması ve aksesuar temini konusunda profesyonel firmalardan yardım alabilirsiniz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, Hint kınası, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları sizlere sunacak ve hiçbir eksiklik yaşamamanızı sağlayacağız.

Personelimizin gece boyunca yanınızda olacağını ve taleplerinizi yerine getirmek için çalışacaklarını söyleyelim. Samimiyetlerini gecenin sonuna kadar sizinle paylaşacaklar, ilgilerini bir an olsun üzerinizden ayırmayacaklar. Deneyimleri sayesinde gece boyunca hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağlayacaklar.

Düğün ve kına geceleriniz dışında nikah sonrası yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, kokteyller, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünleri gibi farklı birçok organizasyon için bizi tercih edebiliyorsunuz. Küçük ya da büyük fark etmeden tüm davetlerinizde rol almak için sabırsızlanıyor, tecrübelerimizi siz değerli misafirlerimizle paylaşmak istiyoruz.

Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi Samandağ’da faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebiliyor ve çevre ilçelerden de toplu taşıma aracını kullanarak tercih edebiliyorsunuz. Geniş bir otoparkımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de söyleyelim.

Kına gecelerinizi eşsiz bir manzara ve keyifli bir bahçede gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Set Yolu Cd. | Tekebaşı Mahallesi, Samandağ 31815, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Deniz Restaurant ve Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.