Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Anemon İskenderun Hotel

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Anemon İskenderun Hotel Hakkında

İskenderun’un ilk ve tek 5 yıldızlı oteli, kına ve bekarlığa veda partilerinde yanınızda! İskenderun körfezi ile Amanos Dağları arasında yer alan, şehrin ve körfezin eşsiz manzarasına bakan işletmemizde sizi de ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. İskenderun kına gecesi mekanları içerisinde son derece nezih ortamı ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan Anemon İskenderun Hotel’de gününüze güzellik katmak için çalışıyoruz.

Davet Alanları

Otelimizde 3 kapalı toplantı salonu ve bahçede yer alan 1 açık alan bulunuyor.

● Issos Toplantı Salonu adındaki salonumuz 480 metrekare genişliğinde. 450 kişiye hizmet verebildiğimiz bu salon U düzeninde 80, sınıf düzeninde de 150 kişiyi rahatça ağırlayabiliyor.

● Baias Toplantı Salonu adını verdiğimiz 128 metrekarelik salonumuzda 110 misafirinizi ağırlayabiliriz. Ayrıca bu salon U düzeninde 50, sınıf düzeninde 60 kişi kapasiteli.

● Rhosus Toplantı Salonu ise 48 metrekare alanıyla daha butik davetleriniz için harika bir tercih. Bu salonda konferans düzeninde 30, U düzeninde 20, sınıf düzeninde de 24 kişiye hizmet verebiliyoruz.

● Açık alan olarak kullandığımız çimenlik alanda 300 kişilik davetlerinizi rahatça düzenleyebiliyoruz.

Dekorasyon

Sunduğu imkanlarla göz dolduran otelimiz, Hatay kına mekanları içerisinde özel bir yere sahip. Kına paketlerimize dahil standart masa ve sandalye dekorlarıyla hizmet veriyoruz. Dekorasyonumuzda kırmızı, beyaz, altın gibi geleneksel bir renk paletinden bolca yararlanıyoruz. Yuvarlak masalarımızı, Tiffany sandalyeler ile eşleştiriyoruz. Masalarımızın üzerlerine gösterişli şamdanlar ve uygun renkte çiçekler yerleştirerek son dokunuşlarımızı da gerçekleştiriyoruz. Dışarıdan organizasyon firması getirmek isterseniz yardımcı olabiliyoruz.

Hizmetler

Karşılama komitemiz, misafirlerinizi içeriye buyur ediyor. Uzaklardan gelen davetlileriniz varsa otelimizde konaklama hizmeti sunuyoruz. Önceden iletişime geçerek müsaitlik durumunu öğrenerek 144 odalı otelimizde geceyi geçirebilirsiniz. 120 araç kapasitesine sahip geniş otoparkımız sayesinde otelimize rahatça gelebilirsiniz. Ayrıca otelimizde kına gecesi dışında düğün, konferans, toplantı, sunum gibi etkinliklerinize de ev sahipliği yapabiliyoruz.

Yiyecek / İçecek

Kına gecenizde çeşitli mezeler ve meşrubatlar sunuyor, yiyecek ve içecek gibi konularda da sizi yalnız bırakmıyoruz. Kına menümüzde tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitleri, taze sebze buketi ve cips gibi atıştırmalıklar bulunmakta. Bununla birlikte tercihinize göre meyveli ya da çikolatalı pasta ikramımız da mevcut. Yemekli düzenlerde Ege ve Akdeniz mutfağından mezeler, kırmızı veya beyaz et seçenekleri gibi zengin menü seçenekleri sunmaktayız.

Anemon İskenderun Hotel, zengin kına paketleri ve kaliteli hizmetiyle kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizi eşsiz deneyimlere dönüştüren İskenderun kına mekanlarından biri. Hizmetimizden yararlanmak için iletişim adreslerimizden veya yan taraftaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. 5 yıldızlı lüks bir otelin konforunda gerçekleştireceğiniz kına geceniz, sizin ve sevdiklerinizin asla unutamayacağı bir tecrübe olacak!

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

    .....

İletişim

  • Adres::

    iskenderun

  • Haritadaki Konumu

    Anemon İskenderun Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.