Anemon İskenderun Hotel

E-posta Gönder

Anemon İskenderun Hotel Hakkında

Anemon İskenderun Otel olarak Hatay’ın en özel oteliz. İskenderun’un ilk ve tek 5 yıldızlı otel statüsüne sahip olmakla birlikte sunduğumuz hizmetlerle de fark yarattığımızı düşünüyoruz. İskenderun ve körfeze gören salonlarımızda düğün törenleri düzenliyor, eşsiz manzaranın da aşkınıza şahitlik etmesini sağlıyoruz.

Açık ve kapalı olmak üzere iki alanımızı İskenderun Anemon Otel düğünleri için hazırlıyoruz. Biz en çok tercih edilen kapalı alanımızı anlatmak istiyoruz.

İsos Balo Salonu adını verdiğimiz alanımızda standart masa ve sandalye giydirmelerimiz bulunuyor. Beyaz renge dekorasyonda ve mekânımızda ağırlık veriyoruz. Böylece ferah ve şık bir görünüm elde ediyoruz. Konuk masaların üzerine konumlanan gösterişli şamdan ve çiçek vazolarında gümüş ve beyaz rengi tercih ediyoruz. Pembe ve yeşil tonlarına sahip çiçek aranjmanlarıyla mekânın bütünlüğünü sağlıyor, şık ve nezih ortamda “Evet” demeniz için organizasyon ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Masalara eşlik eden sandalyelerimizde süsleme kullanmıyoruz. Sade ama bir o kadar da gösterişli bir masa düzeni oluşturuyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak farklı renk ve çeşitlerde aksesuarlar kullanabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

Masaları hazırladıktan sonra karşılama personellerimizle birlikte davetlileri içeriye buyur ediyoruz. Yemek servisimiz başlıyor. Kırmızı ve beyaz et olmak üzere iki farklı menü alternatifimiz bulunuyor. Eğer farklı lezzetler sunmak isterseniz de bir araya geliyor, yemek listenizde değişiklik yapıyoruz. Kısaca sadece göze değil, damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Konaklama hizmetiyle davetlileri düğün öncesi ya da sonrasında ağırlayabiliyoruz: Birçok düğünde davetliler uzak yerden ulaşım sağlarlar. Davetlilerinizi ağırlamak için tam olarak 144 odaya sahibiz. Bizimle önceden iletişime geçerek odaların müsaitliğini de öğrenebilir, davetliler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Geleceğiniz için önemli bir adım atacağınız bugünde siz de İskenderun Anemon Otel’i tercih etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Unutulmayacak günlerde bizi tercih etmeniz dileğiyle!

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

    .....

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.