Zafer Düğün Salonu

E-posta Gönder

Zafer Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Zafer Düğün Salonu
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Zafer Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Zafer Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zafer Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Zafer Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zafer Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Zafer Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zafer Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Zafer Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi gibi detaylı bir organizasyon… Peki bu detaylı organizasyonu tecrübe bir ekibe emanet etmeye ne dersiniz?

Cevabınız ‘’Evet.’’ ise Zafer Düğün Salonu Şahinbey/Gaziantep adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak için bekliyoruz!

Hayallerinizdeki kına gecesi birkaç adım uzağınızda sizi bekliyor… Hayatınız boyunca bir kere gerçekleştireceğiniz bu organizasyonun hayallerinizdeki gibi olması için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Tabii uzun zamandır düğün ve davet sektörünün içerisinde bulunmamızın da başarımızda katkısı büyük. Artık gelin adaylarımızın isteklerini hızlı bir şekilde anlayabiliyoruz. Bu sayede isteklerine uygun olacak çözümleri daha hızlı sunuyor ve sunduğumuz hizmetleri de eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Düğün stresinin sardığı bu dönemde çoğu zaman kına geceleri göz ardı ediliyor. Biz ise kına gecenizde belki de daha önce aklınıza dahi gelmemiş detayları bir arada sunuyoruz. İçerisinde pek çok ritüel bulunan kına organizasyonları çoğu zaman gelin adayları için belirsizliğe sebep oluyor. Hem düğün telaşında araştıracak zaman bulamıyorlar hem de araştırsalar dahi bazı detayları atlayabiliyorlar. Tecrübeli bir ekip olduğumuz için diyoruz ki ‘’Merak etmeyin, biz sizin yerinize her şeyi biliyor ve gerçekleştiriyoruz.’’.

Örneğin işe konsept belirlemekle başlamak oldukça önemli. Konseptinizi belirledikten sonra bununla uyumlu olarak kına tahtı ve bindallı tercihlerinde bulunuyorsunuz. Tabii konseptle uyumlu olacak mekân giydirmesi de oldukça kıymetli. Her detayın birbiriyle bütünlük içerisinde olmasına özen gösteriyoruz. Mekânımızı hazırladıktan sonra sıra eğlenirken ihtiyaç duyabileceğiniz aksesuarlara geliyor. Halay mendilleri, el mumları, yaş kınalar, tefler ve çok daha fazlası… Hepsini bir arada bulabileceğiniz salonumuzda kına gecenizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için Zafer Düğün Salonu Gaziantep olarak biz hazırız!

Kına geceniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamak için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Onur Mh. 145. Cd. No:75 Şahinbey/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Zafer Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.