Vizyon Kına Salonu

E-posta Gönder

Vizyon Kına Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

Vizyon Kına Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Vizyon Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Vizyon Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Vizyon Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Vizyon Kına Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Vizyon Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Vizyon Kına Salonu Hakkında

Yıllardır süre gelen tecrübemiz ile birlikte Erzurum’da kına salonları arasında Vizyon Kına Salonu olarak profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınız adına modern bir yorumla kaliteli ve uygun bir hizmet sürdürüyoruz.


Düğün öncesi gerçekleştireceğiniz kına davetiniz için eğlenceli bir davet sunuyoruz size. Çünkü verdiğiniz değerin ve beklentilerinizin farkındayız. Kendimi sürekli geliştiriyor, organizasyonunuzu mutlu geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.


Salonumuz aynı pistimiz gibi oldukça geniş. Rahatça dans edeceğiniz ve misafirlerinizin rahatça oturacağı salonumuzda pembe ve beyaz tonları ağırlıklı bir dekorasyon belirledik. Her ayrıntıyı mutluluğunuz için düşündük. Diğer davetlerden farklı olan kına geceniz de daha samimi bir ortam içerisinde gerçekleşiyor. Çünkü düğün gibi kalabalık olmuyor. Kına tahtından kına müziğine kadar birçok hizmet içeriğine sahibiz. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla daha kapsamlı bir organizasyon da yapabilirsiniz. Ya da yemekli bir davet düşünüyorsanız dışarıdan catering firması ile anlaşarak özel bir kına menüsü hazırlayabilirsiniz.


Birlikte çalışmaya karar verdikten sonra organizasyonunuzun öncesi bir araya geliyoruz. İhtiyaçlarınız ve talebiniz doğrultusunda bir program oluşturuyoruz. Nasıl bir giriş müziği? Ne zaman girilecek? gibi sorularınızı hemen cevaplıyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle gecenize farklı eğlenceleri de sığdırabiliyorsunuz. Ağlarken aynı zamanda güldüğünüz bu organizasyonunuz düğünden farklı olarak genelde daha çok eğlendiğiniz bir davet. Bu yüzden elimizden geleni yaparak, buradan mutlu ayrılmanızı sağlamaya çalışıyoruz.


Gelelim bizimle nasıl iletişime geçeceğinize. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyor, sizi salonumuza davet ediyoruz. Bir kahvemizi içerek kına organizasyonunuz hakkında merak ettiklerinizi konuşuyor ve fiyatlandırmamız hakkında bilgi ediniyorsunuz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Saraybosna Cad. Çağrı İş Merkezi Zemin Kat

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vizyon Kına Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.