Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Erzurum

Vizyon Kına Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vizyon Kına Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Vizyon Kına Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Vizyon Kına Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Vizyon Kına Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Vizyon Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Vizyon Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vizyon Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Vizyon Kına Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Vizyon Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Vizyon Kına Salonu Hakkında

Yıllardır süre gelen tecrübemiz ile birlikte Erzurum’da kına salonları arasında Vizyon Kına Salonu olarak profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınız adına modern bir yorumla kaliteli ve uygun bir hizmet sürdürüyoruz.


Düğün öncesi gerçekleştireceğiniz kına davetiniz için eğlenceli bir davet sunuyoruz size. Çünkü verdiğiniz değerin ve beklentilerinizin farkındayız. Kendimi sürekli geliştiriyor, organizasyonunuzu mutlu geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.


Salonumuz aynı pistimiz gibi oldukça geniş. Rahatça dans edeceğiniz ve misafirlerinizin rahatça oturacağı salonumuzda pembe ve beyaz tonları ağırlıklı bir dekorasyon belirledik. Her ayrıntıyı mutluluğunuz için düşündük. Diğer davetlerden farklı olan kına geceniz de daha samimi bir ortam içerisinde gerçekleşiyor. Çünkü düğün gibi kalabalık olmuyor. Kına tahtından kına müziğine kadar birçok hizmet içeriğine sahibiz. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla daha kapsamlı bir organizasyon da yapabilirsiniz. Ya da yemekli bir davet düşünüyorsanız dışarıdan catering firması ile anlaşarak özel bir kına menüsü hazırlayabilirsiniz.


Birlikte çalışmaya karar verdikten sonra organizasyonunuzun öncesi bir araya geliyoruz. İhtiyaçlarınız ve talebiniz doğrultusunda bir program oluşturuyoruz. Nasıl bir giriş müziği? Ne zaman girilecek? gibi sorularınızı hemen cevaplıyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle gecenize farklı eğlenceleri de sığdırabiliyorsunuz. Ağlarken aynı zamanda güldüğünüz bu organizasyonunuz düğünden farklı olarak genelde daha çok eğlendiğiniz bir davet. Bu yüzden elimizden geleni yaparak, buradan mutlu ayrılmanızı sağlamaya çalışıyoruz.


Gelelim bizimle nasıl iletişime geçeceğinize. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyor, sizi salonumuza davet ediyoruz. Bir kahvemizi içerek kına organizasyonunuz hakkında merak ettiklerinizi konuşuyor ve fiyatlandırmamız hakkında bilgi ediniyorsunuz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Saraybosna Cad. Çağrı İş Merkezi Zemin Kat

 • Haritadaki Konumu

  Vizyon Kına Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.