Tarihi Erzurum Evleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Yakutiye, Erzurum

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Anadolu’nun benzersiz tarihine şahitlik etmiş, Tarihi Erzurum Evleri’ne hoş geldiniz! 11 adet asırlık evin tek bir çatı altına toplanarak ‘Restoran Müze’ olarak kullandığı bir adrestesiniz. Burada geçtiğimiz asırların izlerini taşıyan birbirinden özel binlerce ev eşyası bulunuyor. Bu eşsiz yapıların, tarihi ve kültürel izleri görenleri kendine hayran ediyor… Geleneksel kına gecesi etkinliklerine de restoran bölümünde ev sahipliği yapıyor. Hazırlıklara tarihi dokuya zarar vermeyecek önemler alarak başlıyoruz. Konseptimize uygun birkaç küçük düzenlemeyle her şeyi tasarlıyoruz.

Yemekli eğlenceler tercih edebildiğiniz restoranımızda, Erzurum kına gecesi organizasyonları arasında ses getirecek bir atmosfer ve yüksek kalite standartlarında hizmetler sizi bekliyor. Dikdörtgen masaları davetli sayınıza göre düzenleyerek 200 ila 250 kişilik davetlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Halı kaplı davet alanımız, pencerelerdeki kırmızı kadife perdeler, sade bir şıklıkla süslenmiş yemek masaları ve kına köşesi kendinizi Osmanlı saraylarında hissetmenizi sağlıyor. Bu şıklık sedirli bölümdeki kına köşesindeki fark yaratan konseptle tamamlandığında her şey istediğiniz gibi oluyor. Elbette müzik ve eğlence için de sahne ile dans pisti düzenlemesi yapıyoruz. En özel ânlarınızı dans pistinde eğlenerek tamamlıyor, bunun için restoranımızda ses sistemini de kuruyoruz. Özel aydınlatmalar ve yıllarıdır kullanılan avizeler romantik ortamın tamamlayıcısı oluyor.

Davet menüleri, Tarihi Erzurum Evleri mutfağında özel olarak hazırlanıyor. Damak hafızalarınızda yer edecek yöresel lezzetleri çok seveceğinizden eminiz. Porselen şıklığına geleneksel ve otantik izler katacak bakır tabaklar sunumlarınızı zarif ve nostaljik hale getirecek. Taş yapının ve ahşabın asaletiyle içinizi ısıtacak geceye hazır olun!

Modern ile gelenekseli harmanlamak için Tarihi Erzurum Evleri Yakutiye/ Erzurum’u tercih ediyorsanız; bu sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Unutulmaz bir kına gecesi için heyecanla sizi bekliyoruz.

İletişim

Siyami Demir

  • Adres: Yakutiye ErzurumYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!