Nostalji Düğün ve Kına Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yakutiye, Erzurum

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Önerilen Firmalar

Yakutiye

Salsanat Prestige Rock Bar & Disco

Tarihi Erzurum Evleri
7

Yakutiye

Tarihi Erzurum Evleri

200-300
50-100 TL
Erzurum Polisevi
6

Yakutiye

Erzurum Polisevi

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Yıllardır Nostalji Düğün Salonu Erzurum olarak hizmet veriyoruz. Yüksek hizmet anlayışıyla size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Erzurum’un tercih edilen davet mekanlarından biri olarak 1200 kişilik kapasiteyle sizleri bekliyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi gibi birçok organizasyon türlerinde hizmetinizdeyiz.

Memnuniyeti prensip olarak benimseyerek şu zamana kadar birçok çiftin organizasyonlarına şahit olduk. Organizasyonlarınızı eksiksiz bir şekilde yapmak için detaycı bir çalışma stilimiz var. Masaların dekorasyonun sandalye giydirmelerimizin de dahil arasındaki uyuma oldukça dikkat ediyoruz. Salonun girişinde bir kırmızı halı yer alıyor. Geniş pistimize dek uzanan bu halının üzerinde yürüyorsunuz. Dans ederken sıkışıklık yaşamayarak rahat bir şekilde eğleniyorsunuz. Gelin-damat masasında ise yeşille beyazın buluştuğu bir konsept yarattık. Üzerindeki beyaz tüllerle adeta prens ve prenses gibi hissediyorsunuz. Ayrıca şunu belirtmek isteriz ki salonumuzda tül detayına oldukça önem veriyoruz. Çadırlardaki gibi kenardan en tepeye kadar şerit şerit tüller uzanıyor. Kendinizi eski bir çadırda kına organizasyonu yapıyor gibi hissediyorsunuz.

Kına organizasyonunuz öncesinde görüşme konusuna oldukça önem veriyoruz. Samimiyet sağlandıktan sonra birlikte ortak bir karar vererek süreci konuşuyoruz. Böylece istediklerinizi belirliyor, ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Kaliteli hizmetimiz dolayısıyla Erzurum’da kına salonları arasında yer edindik. Bu kalitemizi de korumaya devam ediyoruz. Kalitemizin arkasında yer alan en büyük gücümüz olan tecrübemize de oldukça güveniyoruz.

Özel günlerin ne kadar değerli olduğunun en az sizin kadar farkındayız. Yıllardır da bu güvenle çalışıyor ve kusursuz bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Kına salonu ararken bize rastladınız. Hizmet bilgilerimizin, fotoğraflarımızın ve hakkında yazımızın olduğu profili inceliyorsunuz. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli. Hemen size geri dönüş sağlıyor ve hem salonumuzu görmeniz hem de konuşmak adına davete ediyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Gez.Mah.Hastaneler Caddesi Eski Acil Karşısı Şimşek Apt. Altı Yakutiye

Nostalji Düğün ve Kına Salonları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!