Nostalji Düğün ve Kına Salonları

E-posta Gönder

Nostalji Düğün ve Kına Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Nostalji Düğün ve Kına Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Nostalji Düğün ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Nostalji Düğün ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Nostalji Düğün ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Nostalji Düğün ve Kına Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Nostalji Düğün ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına töreni

Nostalji Düğün ve Kına Salonları Hakkında

Yıllardır Nostalji Düğün Salonu Erzurum olarak hizmet veriyoruz. Yüksek hizmet anlayışıyla size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Erzurum’un tercih edilen davet mekanlarından biri olarak 1200 kişilik kapasiteyle sizleri bekliyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi gibi birçok organizasyon türlerinde hizmetinizdeyiz.

Memnuniyeti prensip olarak benimseyerek şu zamana kadar birçok çiftin organizasyonlarına şahit olduk. Organizasyonlarınızı eksiksiz bir şekilde yapmak için detaycı bir çalışma stilimiz var. Masaların dekorasyonun sandalye giydirmelerimizin de dahil arasındaki uyuma oldukça dikkat ediyoruz. Salonun girişinde bir kırmızı halı yer alıyor. Geniş pistimize dek uzanan bu halının üzerinde yürüyorsunuz. Dans ederken sıkışıklık yaşamayarak rahat bir şekilde eğleniyorsunuz. Gelin-damat masasında ise yeşille beyazın buluştuğu bir konsept yarattık. Üzerindeki beyaz tüllerle adeta prens ve prenses gibi hissediyorsunuz. Ayrıca şunu belirtmek isteriz ki salonumuzda tül detayına oldukça önem veriyoruz. Çadırlardaki gibi kenardan en tepeye kadar şerit şerit tüller uzanıyor. Kendinizi eski bir çadırda kına organizasyonu yapıyor gibi hissediyorsunuz.

Kına organizasyonunuz öncesinde görüşme konusuna oldukça önem veriyoruz. Samimiyet sağlandıktan sonra birlikte ortak bir karar vererek süreci konuşuyoruz. Böylece istediklerinizi belirliyor, ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Kaliteli hizmetimiz dolayısıyla Erzurum’da kına salonları arasında yer edindik. Bu kalitemizi de korumaya devam ediyoruz. Kalitemizin arkasında yer alan en büyük gücümüz olan tecrübemize de oldukça güveniyoruz.

Özel günlerin ne kadar değerli olduğunun en az sizin kadar farkındayız. Yıllardır da bu güvenle çalışıyor ve kusursuz bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Kına salonu ararken bize rastladınız. Hizmet bilgilerimizin, fotoğraflarımızın ve hakkında yazımızın olduğu profili inceliyorsunuz. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli. Hemen size geri dönüş sağlıyor ve hem salonumuzu görmeniz hem de konuşmak adına davete ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gez.Mah.Hastaneler Caddesi Eski Acil Karşısı Şimşek Apt. Altı Yakutiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nostalji Düğün ve Kına Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.