Nevale Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yakutiye, Erzurum

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Yakutiye

Salsanat Prestige Rock Bar & Disco

Tarihi Erzurum Evleri
7

Yakutiye

Tarihi Erzurum Evleri

200-300
50-100 TL
Erzurum Öğretmenevi
10

Yakutiye

Erzurum Öğretmenevi

300-400
50 TL'den az

Hakkında

Bekar olarak geçireceğiniz bu son günleri, eksiksiz ve kusursuz yapmak için Erzurum’da faaliyet göstermekteyiz. Nevale Cafe Nargile olarak sizinle bu özel günde buluşmanın sorumluluğunu iyi bir şekilde taşıyacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Güler yüzlü çalışanlarımız, kaliteli hizmetimizle birlikte kına ve bekarlığa veda gecesini unutulmayacak anılara dönüştüreceğiz. Kafe konseptinde olmamıza rağmen, bu şekilde çok fazla organizasyon yaptığımız için artık profesyonel olduğumuzu düşünüyoruz. Bu tecrübelerimizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.


Kafemizde hem açık hem de kapalı alanımız vardır. Bundan dolayı organizasyonlarımızı mevsim ayırmadan her zamanda gerçekleştirebiliyoruz. Ağaç gövdeleriyle çevrelenmiş, ağaç ve çiçeklerle doğal bir ortam amaçlanmış açık alanımızın geniş bir pisti bulunmakta. Hazırladığınız müziklerle eğlenceyi doyasıya yaşayabileceğiniz ve sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebileceğiniz bu yerimizde gecenizi az stres bol kahkahayla gerçekleştirebilirsiniz. Doğallığı bozmamak için tahta masa ve sandalyelerimiz mevcut. Bunları sizin isteyeceğiniz konsepte göre süsleyebiliriz. Işıklandırmalarımız, balon süslemelerimiz ile de konseptinizi destekliyoruz. Süre konusunda da bir soru işaretiniz olmasın, gece 12’ye kadar konuklarımıza hizmet veriyoruz.


Gelen konuklarımıza büyük bir otopark sunuyoruz. Uzaktan gelen misafirlerinizi de düşünerek rahatlıkla arabayla gelip, park edebiliyorsunuz. Otoparkımız hemen kafemizin önünde bulunuyor.


Aynı zamanda birlikte çalışmak istediğiniz organizasyon firmasını getirerek daha detaylı kına organizasyonlarınızı yapabilir, bu eğlenceli geceyi kayıt altına almak isterseniz de anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçınızı getirebilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra anmak isteyip baktığınızda, mutlulukla hatırlayabileceğiniz bir organizasyon imkânı sunuyoruz.


Ayrıca kına ve bekarlığa veda organizasyonları dışında, doğum günleri, partiler, mezuniyet yemekleri gibi çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.


Siz de kaliteli hizmet istiyorsanız, bu özel günde herhangi bir problem ile uğraşmak istemiyorsanız ve sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız; sitede size sunulan formu eksik doldurup bize ulaşabilir, Nevale Cafe Nargile fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Rabia Ana Mahallesi, Memişağa Sk. No:19, 25030 Yakutiye/Erzurum

Nevale Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!