Nevale Cafe

E-posta Gönder

Nevale Cafe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Nevale Cafe Sıkça Sorulan Sorular

 • Nevale Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Nevale Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Nevale Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Nevale Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Nevale Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Nevale Cafe Hakkında

Bekar olarak geçireceğiniz bu son günleri, eksiksiz ve kusursuz yapmak için Erzurum’da faaliyet göstermekteyiz. Nevale Cafe Nargile olarak sizinle bu özel günde buluşmanın sorumluluğunu iyi bir şekilde taşıyacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Güler yüzlü çalışanlarımız, kaliteli hizmetimizle birlikte kına ve bekarlığa veda gecesini unutulmayacak anılara dönüştüreceğiz. Kafe konseptinde olmamıza rağmen, bu şekilde çok fazla organizasyon yaptığımız için artık profesyonel olduğumuzu düşünüyoruz. Bu tecrübelerimizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.


Kafemizde hem açık hem de kapalı alanımız vardır. Bundan dolayı organizasyonlarımızı mevsim ayırmadan her zamanda gerçekleştirebiliyoruz. Ağaç gövdeleriyle çevrelenmiş, ağaç ve çiçeklerle doğal bir ortam amaçlanmış açık alanımızın geniş bir pisti bulunmakta. Hazırladığınız müziklerle eğlenceyi doyasıya yaşayabileceğiniz ve sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebileceğiniz bu yerimizde gecenizi az stres bol kahkahayla gerçekleştirebilirsiniz. Doğallığı bozmamak için tahta masa ve sandalyelerimiz mevcut. Bunları sizin isteyeceğiniz konsepte göre süsleyebiliriz. Işıklandırmalarımız, balon süslemelerimiz ile de konseptinizi destekliyoruz. Süre konusunda da bir soru işaretiniz olmasın, gece 12’ye kadar konuklarımıza hizmet veriyoruz.


Gelen konuklarımıza büyük bir otopark sunuyoruz. Uzaktan gelen misafirlerinizi de düşünerek rahatlıkla arabayla gelip, park edebiliyorsunuz. Otoparkımız hemen kafemizin önünde bulunuyor.


Aynı zamanda birlikte çalışmak istediğiniz organizasyon firmasını getirerek daha detaylı kına organizasyonlarınızı yapabilir, bu eğlenceli geceyi kayıt altına almak isterseniz de anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçınızı getirebilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra anmak isteyip baktığınızda, mutlulukla hatırlayabileceğiniz bir organizasyon imkânı sunuyoruz.


Ayrıca kına ve bekarlığa veda organizasyonları dışında, doğum günleri, partiler, mezuniyet yemekleri gibi çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.


Siz de kaliteli hizmet istiyorsanız, bu özel günde herhangi bir problem ile uğraşmak istemiyorsanız ve sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız; sitede size sunulan formu eksik doldurup bize ulaşabilir, Nevale Cafe Nargile fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Rabia Ana Mahallesi, Memişağa Sk. No:19, 25030 Yakutiye/Erzurum

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nevale Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.