Manolya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yakutiye, Erzurum

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına geceniz için kapalı bir düğün salonu arayışındaysanız; Manolya Düğün Salonu Erzurum adresimizde bekliyoruz!

Uzun yıllardır hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Düğün günü olduğu gibi kına gününüzde de yanınızdayız. Örf ve adetlerimize uygun olacak şekilde geleneksel kına organizasyonları düzenliyoruz.

Kına geceniz için evinizin ufak olacağını mı düşüyorsunuz? Çok sayıda misafirinizi aynı anda eksiksiz bir şekilde ağırlayabilmek… İşte bu noktada biz devreye giriyoruz ve tüm bu isteklerinize cevap oluyoruz.

Kapalı salonumuzda yaz ya da kış sezonu fark etmeden organizasyonlarınızı tertip edebiliyoruz. Düğünden birkaç gün önce gerçekleşen kına organizasyonunuzu hangi dönemde kutlamak isterdiniz? Yaz gelini misiniz yoksa kış gelini mi? İstediğiniz dönemde hizmet sunabiliriz. Kına geceniz için çözüm ortaklarımızla bir araya gelebilir, düğün salonumuzda davetinize özel bir alan yaratabiliriz.

Organizasyon sorumlumuzdan kına gecesi için hazırladığımız paketlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Belki de daha önce aklınıza gelmemiş detaylı dahi bulabileceğiniz kına paketlerimizde neler mi var? Öncelikle paketimizin yapı taşları var. Bunlar; kına tahtı ve bindallı oluyor. Farklı konseptlere göre bunların tercihini yapabiliyorsunuz. Örneğin: Osmanlı konsepti isteyen gelin adaylarımız için kırmızı, prenses konsepti isteyen gelin adaylarımız için pembe tonları tercih ediyoruz. Sonrasında mekânımızı da bu renklerle uyumlu olacak şekilde giydiriyoruz. Sandalyelerimize fiyonklar yapıyor, masalarımızı runnerlarla kaplıyoruz. Yine bu keyifli organizasyonda ihtiyaç duyacağınız; kına sepeti, el mumu, halay mendili gibi detayları temin ediyoruz.

Aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz kına paket içeriklerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken çok kolay! Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinde bulunan formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan soruları sorabilir, Erzurum Manolya Düğün Salonu fiyatları ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Halil Kumcu

  • Adres: Muratpaşa Mahallesi, 25100 Yenişehir, Yakutiye/Erzurum

Manolya Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!