Manolya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Manolya Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Manolya Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Manolya Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Manolya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Manolya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Manolya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Manolya Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Manolya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Manolya Düğün Salonu Hakkında

Kına geceniz için kapalı bir düğün salonu arayışındaysanız; Manolya Düğün Salonu Erzurum adresimizde bekliyoruz!

Uzun yıllardır hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Düğün günü olduğu gibi kına gününüzde de yanınızdayız. Örf ve adetlerimize uygun olacak şekilde geleneksel kına organizasyonları düzenliyoruz.

Kına geceniz için evinizin ufak olacağını mı düşüyorsunuz? Çok sayıda misafirinizi aynı anda eksiksiz bir şekilde ağırlayabilmek… İşte bu noktada biz devreye giriyoruz ve tüm bu isteklerinize cevap oluyoruz.

Kapalı salonumuzda yaz ya da kış sezonu fark etmeden organizasyonlarınızı tertip edebiliyoruz. Düğünden birkaç gün önce gerçekleşen kına organizasyonunuzu hangi dönemde kutlamak isterdiniz? Yaz gelini misiniz yoksa kış gelini mi? İstediğiniz dönemde hizmet sunabiliriz. Kına geceniz için çözüm ortaklarımızla bir araya gelebilir, düğün salonumuzda davetinize özel bir alan yaratabiliriz.

Organizasyon sorumlumuzdan kına gecesi için hazırladığımız paketlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Belki de daha önce aklınıza gelmemiş detaylı dahi bulabileceğiniz kına paketlerimizde neler mi var? Öncelikle paketimizin yapı taşları var. Bunlar; kına tahtı ve bindallı oluyor. Farklı konseptlere göre bunların tercihini yapabiliyorsunuz. Örneğin: Osmanlı konsepti isteyen gelin adaylarımız için kırmızı, prenses konsepti isteyen gelin adaylarımız için pembe tonları tercih ediyoruz. Sonrasında mekânımızı da bu renklerle uyumlu olacak şekilde giydiriyoruz. Sandalyelerimize fiyonklar yapıyor, masalarımızı runnerlarla kaplıyoruz. Yine bu keyifli organizasyonda ihtiyaç duyacağınız; kına sepeti, el mumu, halay mendili gibi detayları temin ediyoruz.

Aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz kına paket içeriklerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken çok kolay! Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinde bulunan formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan soruları sorabilir, Erzurum Manolya Düğün Salonu fiyatları ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Muratpaşa Mahallesi, 25100 Yenişehir, Yakutiye/Erzurum

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Manolya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.