Maksim Düğün Salonu

E-posta Gönder

Maksim Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Maksim Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Maksim Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Maksim Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Maksim Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Maksim Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Maksim Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Maksim Düğün Salonu Hakkında

Erzurum’un en köklü düğün salonlarından birisiyiz. 15 yıl önce kurulan salonumuzu 2 yıl önce biz devraldık. Elimizden gelenin en iyisini yaparak tercih edilen bir düğün salonu olmaya çalışıyoruz. Devraldığımızdan beri 263 organizasyona 10 kişilik bir ekiple ev sahipliği yaptık.

Üst katında gelin odası, çocuk oyun odası, tuvaletler vb. alanların yer aldığı alt katında ise düğün salonunun olduğu 2 katlı bir salona sahibiz. Çocuk oyun alanı çocuklu misafirleriniz için güzel bir alternatif yaratıyor. Bilirsiniz, çocuklar genelde düğün, kına gibi organizasyonlardan bir süre sonra sıkılıyor. İşte bu noktada onları oyalamak için çocuk oyun alanına rahatlıkla götürebilirsiniz. Gelin odası, kına öncesi vakit geçireceğiniz son hazırlıklarınızı yapacağınız bir yer.

Kına organizasyonunuz öncesi görüştükten sonra her şeyi isteğinize göre gerçekleştiriyoruz. Asla tekrarı olmayacak bir gün olduğu için dediklerinizi dikkate alıyor ve yapıyoruz. Sadece öncesinde de değil anlık değişiklikler de yapabiliyoruz.

Masa süslemeleri ve sandalye giydirmeleri konusunda farklı seçeneklere sahibiz. Bunun dışında çeşitli ışık animasyonları, palyaço ya da semazen gösterileri ekstra hizmetlerimiz çerçevesinde yer alıyor. Size özel çeşitli kına konseptleri yaratarak kınanıza alternatifler yaratıyoruz.

Biz, Maksim Düğün Salonu Erzurum, hayallerinizdeki, bir daha geri gelmeyen kına organizasyonunuzu gerçekleştirmeye talibiz. Hem sorularınızı sormak hem de fiyatlarımızı ayrıntılı öğrenmek için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçerseniz yapacaklarımıza şahit olabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  1. Kayak Yolu Şok Market Üstü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Maksim Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.