Maksim Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Palandöken, Erzurum

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Yakutiye

Salsanat Prestige Rock Bar & Disco

Tarihi Erzurum Evleri
7

Yakutiye

Tarihi Erzurum Evleri

200-300
50-100 TL
Erzurum Öğretmenevi
10

Yakutiye

Erzurum Öğretmenevi

300-400
50 TL'den az

Hakkında

Erzurum’un en köklü düğün salonlarından birisiyiz. 15 yıl önce kurulan salonumuzu 2 yıl önce biz devraldık. Elimizden gelenin en iyisini yaparak tercih edilen bir düğün salonu olmaya çalışıyoruz. Devraldığımızdan beri 263 organizasyona 10 kişilik bir ekiple ev sahipliği yaptık.

Üst katında gelin odası, çocuk oyun odası, tuvaletler vb. alanların yer aldığı alt katında ise düğün salonunun olduğu 2 katlı bir salona sahibiz. Çocuk oyun alanı çocuklu misafirleriniz için güzel bir alternatif yaratıyor. Bilirsiniz, çocuklar genelde düğün, kına gibi organizasyonlardan bir süre sonra sıkılıyor. İşte bu noktada onları oyalamak için çocuk oyun alanına rahatlıkla götürebilirsiniz. Gelin odası, kına öncesi vakit geçireceğiniz son hazırlıklarınızı yapacağınız bir yer.

Kına organizasyonunuz öncesi görüştükten sonra her şeyi isteğinize göre gerçekleştiriyoruz. Asla tekrarı olmayacak bir gün olduğu için dediklerinizi dikkate alıyor ve yapıyoruz. Sadece öncesinde de değil anlık değişiklikler de yapabiliyoruz.

Masa süslemeleri ve sandalye giydirmeleri konusunda farklı seçeneklere sahibiz. Bunun dışında çeşitli ışık animasyonları, palyaço ya da semazen gösterileri ekstra hizmetlerimiz çerçevesinde yer alıyor. Size özel çeşitli kına konseptleri yaratarak kınanıza alternatifler yaratıyoruz.

Biz, Maksim Düğün Salonu Erzurum, hayallerinizdeki, bir daha geri gelmeyen kına organizasyonunuzu gerçekleştirmeye talibiz. Hem sorularınızı sormak hem de fiyatlarımızı ayrıntılı öğrenmek için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçerseniz yapacaklarımıza şahit olabilirsiniz!

  • Adres: 1. Kayak Yolu Şok Market Üstü

Maksim Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!