Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Denizli

Yunus Emre Butik Kafe

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yunus Emre Butik Kafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Yunus Emre Butik Kafe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Yunus Emre Butik Kafe Sıkça Sorulan Sorular

Yunus Emre Butik Kafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yunus Emre Butik Kafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yunus Emre Butik Kafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yunus Emre Butik Kafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yunus Emre Butik Kafe Hakkında

Hayatınızın en değerli ve heyecanlı günlerinizi muhteşem bir şekilde kutlayabileceğiniz bir adrestesiniz. Yunus Emre Butik Kafe Denizli ailesi olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyor, gün sonunda işletmemizden mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Günlük olarak yeme içme üzerine verdiğimiz hizmetimiz dışında özel gün ve etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyoruz.

Mutluluğa attığınız ilk adımı nikâh töreninizi lezzetli yemekler yiyerek taçlandırmak, kına ve bekârlığa veda partinizi butik bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız Yunus Emre Butik Cafe tam da size göre. Yıl içerisinde nişan, doğum günü partileri, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, bayi toplantıları gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapabiliyoruz.

Ferah atmosferimiz, farklı konseptimiz ile kutlamalarınızı muhteşem bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz. Davet alanlarımızdan bahsedelim size. İşletmemizin yemyeşil ağaçlarla çevrili bahçesi ve geniş kapalı alanı bulunuyor. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonun türüne ve mevsime uygun olarak istediğiniz alanı size tahsis edebiliyoruz. Bahçemizde geniş tahta platformumuz bulunuyor bu alanda davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyor, isterseniz masaları birleştirerek ziyafet masası oluşturabiliyoruz. Kına ve bekârlığa veda ve nişan kutlamalarınızı konsept bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz organizasyon firmalarından temin edeceğiniz masa ve sandalye süslemeleri, aksesuar ve dekorlarla size ayrılan alanı süsleme imkânınız da bulunuyor.

Her damak zevkine uygun lezzetlerin bulunduğu menü içeriğimizle damaklarda farklı tatlar uyandırıyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesine önem veriyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek isterseniz size özel menüler de hazırlayabiliyoruz.

Yunus Emre Park Butik Kafe olarak hayatınızın en özel günlerini renklendirmek için hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yenişehir Mah. Şehit Yusuf Batur Cad. No:33/1 Koşuyolu Üzeri Merkezefendi

 • Haritadaki Konumu

  Yunus Emre Butik Kafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.