Vista Royal Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Vista Royal Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Vista Royal Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Vista Royal Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Vista Royal Hotel Sıkça Sorulan Sorular

{Vista Royal Hotel} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Vista Royal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Vista Royal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Vista Royal Hotel} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Vista Royal Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Vista Royal Hotel Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için her detayı ile tasarlanmış bir gece için Vista Royal Hotel sizi bekliyor!

Temel olarak konaklama imkanı sunduğumuz otelimizin 10. katında restoranımızda ya da gösteri salonumuzda davetlerinize de ev sahipliği yapıyoruz. Hayallerinizdeki gibi bir kına gecesi organizasyonu için konseptinizi belirlemek adına görüşmeler düzenliyoruz. Uzman kadromuz ve organizasyon firmaları ortak bir süreç yürüterek de hazırlıklarınıza başlıyoruz.

İlk olarak anlaşmalı olduğunuz organizasyon firması ile beraber süslemelerinizi yapıyoruz. Beyaz masa örtüleri tercih ettiğimiz salonumuzda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. 400 ila 500 kişilik bir davetler için farklı oturma düzenleri oluşturabiliyoruz. Renkli sandalyelerimizde her konsepte uygun olacak yumuşak renkler tercih ediyoruz. Suplalar, servis takımları, kadehler ve temin edilen aksesuarları kullanarak masalarınızı ziyafetleriniz için dekore ediyoruz. Organizasyon firmanız tarafından kına köşenizde oluşturuluyor. Bu köşede isteğinize bağlı olarak; kına tahtı, cibinlik, fotoğraf çekim alanı ve fon perdesi kullanabilirsiniz. Takım olarak her detayın tasarlanmasını tercih ediyorsanız; kına sehpası, kına tepsisi ve minderler için de istekte bulunmayı unutmayın.

Davet menüleriniz de Vista Royal Hotel mutfağında hazırlanıyor! Pamukkale kına salonları arasında fark yaratacak menüler hazırlama şansı sunuyoruz. Aşçılarımızın özel tarifleri ile ikram ve yemekli menülerinizi hazırlıyoruz. Menü tadımları da düzenleyebiliyoruz. Şık sunumlar hazırlamaya özen gösteriyor, ayrıca karşılama töreni için de ikramlar temin edebiliyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarının vazgeçilmezi ise geleneksel kına müziklerinin de dahil olduğu repertuarlar oluyor. Müzisyenlerimizde geniş bir repertuar ile sahnede yerlerini alıyorlar…

Davetleriniz sonrası konaklama tercih eden misafirleriniz için rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin! Erken rezervasyon ile 10’u deluxe, 20’si standart ve 4’ü ekonomik odalarımızdan istediklerinizi seçebilirsiniz.

Bütün bu hizmetler dahilinde bir davet tasarlamak için yapmanız gereken; sayfanın üst kısmında bulunan Vista Royal Hotel Pamukkale iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Asmalıevler Mah. 6617 Sok. No: 3 Meydan Bulvarı Pamukkale/ Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Vista Royal Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.