Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Denizli

Şiir Butik Otel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şiir Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Şiir Butik Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Şiir Butik Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şiir Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Şiir Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şiir Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Şiir Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Şiir Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şiir Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Şiir Butik Otel Hakkında

Şiir Butik Otel olarak 3 yıldızlı bir hizmet sunuyoruz. Bir otelden bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri layığı ile yerine getiriyoruz. İşini severek yapan kalabalık bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekibin her bir üyesi tarafımızdan özenle seçildi ve otelin ailesine katıldı çünkü personellerimizin misafirlere yaklaşımı ve iş yapış biçimleri bizim için son derece önemli. Otelimizde düğün, nişan töreni, kına gecesi gibi önemli günlere, kurumsal etkinlikler ve lansmanlar gibi daha çok işler ilgili olan organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Eğer bu tarz bir toplu organizasyon planlıyorsanız Şiir Butik Otel Denizli’deki çiftler için iyi bir seçenek oluşturuyor.

Bu arada merak edenleriniz söyleyelim, otelimizin adını sahiden de şiirlere ve şairlere olan sevgimizden dolayı bu şekilde belirledik. Şiir gibi geçecek organizasyonlar için bizi tercih edebilirsiniz. Sizinle birlikte her detayı planlayarak ve en ince ayrıntısına kadar düşünüp ayarlayarak organizasyonunuzu hazırlıyoruz. Balo salonumuzda 200 ila 300 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Salon düzenini ise hem kare hem de yuvarlak masalar ile güzelce ayarlıyoruz. 10’ar kişilik yuvarlak masalarımız olduğu gibi 2’şer ve 4’’er kişilik kare masalarımız da var. Dilerseniz karma olarak salona yerleştirip giydirmeleri ile birlikte salonu süsleyebiliriz.

Kına gecesi organizasyonunuz için bu balo salonunu kullanabileceğiniz gibi, gelin hamamı için de Türk hamamımızı kullanabilirsiniz. Planlarınız arasında gelin hamamı yapmak var mı bilmiyoruz ancak bu konuyu bir düşünüp değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Tertemiz ve geleneklere göre dizayn edilmiş hamamımızda hem stresinizi atıp hem de sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli bir geleneği yerine getirmiş olursunuz.

Eğer kına gecesi veya gelin hamamı organizasyonları için bizi tercih etmeyi düşünüyorsanız vakit kaybetmemenizi öneririz. Şiir Butik Otel iletişime geçmeniz için sizi bekliyor. Hemen sayfanın yan tarafında bulunan formu doldurarak bize ulaşıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Zeytinköy Mah. Acıpayam Bulvarı No:25 Merkez / DENİZLİ

 • Haritadaki Konumu

  Şiir Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.