Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Denizli

Şehzade Kır Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şehzade Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şehzade Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Şehzade Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Şehzade Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şehzade Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şehzade Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şehzade Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şehzade Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Şehzade Kır Bahçesi Hakkında

Uzun yıllardır kaliteli hizmeti Denizlili hemşerilerimizle birlikte Şehzade Organizasyon olarak buluşturuyoruz. Şehzade Düğün salonu olarak ise düğün dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz ki bunlardan birkaçını saymak gerekirse; nişan töreni, lansman toplantıları, sünnet düğünü, parti, doğum günü kutlamaları, eğitim seminerleri ve bayi toplantıları gibi toplu organizasyonlardan oluşuyor. Bunlar haricinde kına gecelerine de uzun yıllardır yer verdiğimiz salonlarımız gelinler tarafından Denizli kına mekanları arasında oldukça rağbet görüyor.

Özellikle kış dönemi için kurduğumuz ve yılın 4 mevsimi faaliyette olan VIP salonumuz 750 ila 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. Beyaz ağırlıklı bir tasarım ile oluşturduğumuz salonumuzu 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve beyaz deri koltuklar ile konforunuzu düşünerek dekore ettik. Dikdörtgen bir şekli olan salonumuzun bir tarafı tamamen boydan pencereler ile kaplıdır. Böylelikle ferah ve dışarı ile bağlantınızı kesmeyen bir mekân haline geldi.

Sadece bu kadar mı? Hayır. 1000 kişiden daha fazlasını büyük bir rahatlıkla alan bir kır bahçemiz de var. 9 kişilik yuvarlak masalar ve lake sandalyeler ile konuklarımızı ağırlıyoruz. Beyazdan vazgeçemediğimiz için VIP salonumuzdaki gibi burada da oyumuzu beyazdan yana kullandık. Şık ve modern görünümlü kristal şamdanlar ile de masalarımızı süslüyoruz. Açık ve kapalı her iki alanımızda da hem yemekli hem de yemeksiz düğünler yapıyoruz. Çiftimiz dilerse damak zevklerine uygun bir menüyü birlikte karar vererek oluşturuyoruz. Hazır menülerimiz olmakla birlikte özel isteklerinizi de usta aşçılarımız pekâlâ yerine getirebilirler. Kırmızı et veya tavuk eti olarak ana yemek seçiminizi yapabilirsiniz, bütçenize göre bir planlama oluşturabiliriz. Yemeksiz bir organizasyon düşünüyorsanız da deneyimli servis elemanlarımız tarafından çeşitli seçeneklerle konuklarınıza ikramlarda bulunuyoruz.

Yandaki formu doldurarak Denizli Şehzade Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Atatürk Bulvarı No.144 (İhracatçılar Birliği Bitişiği) Akhan / Denizli

 • Haritadaki Konumu

  Şehzade Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.