Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Denizli

Pamukkale Ninova Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Pamukkale Ninova Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Pamukkale Ninova Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Pamukkale Ninova Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Pamukkale Ninova Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Pamukkale Ninova Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pamukkale Ninova Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Pamukkale Ninova Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Pamukkale Ninova Kır Düğünü Hakkında

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz otelimiz Ninova Thermal Denizli Pamukkale’de bulunuyor. Karahayıt Antik Kenti’nde yer aldığı için adını da oradan alıyor ve hem tarihi özelliği hem de termal suları ile misafirlerini ağırlıyor. Konaklama hizmetleri dışında çeşitli türlerde toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. İster düğün olsun ister kına gecesi hiç ayrım yapmadan aynı özen ile organizasyonumuzu düzenliyor ve çiftimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kır konsepti için bahçemizde havuz başında gerçekleşecek organizasyonlarda oturmalı düzende 500 kişilik bir kapasitemiz var. Otelin iç kısmında bulunan balo salonumuz ise 250 kişi kapasiteli.

Kına töreninizde olmasını isteyebileceğiniz her detay ile sizin için tek tek ilgileniyoruz. Kına ekibinden tutun da kına tepsileri, mumları ve süslemelerine kadar her şeyi sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Görkemli bir kına tahtını alanın en güzel yerine kuruyor ve konuklarınızın tamamının sizi görerek hayran kalmasını sağlıyoruz. Çünkü ister modern ister geleneksel olsun, kına elbiseniz içerisinde çok güzel görüneceğinizden eminiz.

Çok eski geleneklerimizden olan, en eğlenceli örf ve adetlerden biri gelin hamamını da burada Ninova Thermal’de yapabilirsiniz. Otantik bir hava ile özenle süsleyerek oluşturduğumuz gelin hamamı konseptimize bayılacağınızdan eminiz. Yine en ince ayrıntısına kadar her şeyi sizin için biz ayarlıyoruz. Kırmızı veya mor renk temalarından birini seçebilir ve özel istekleriniz varsa bize iletebilirsiniz. Var mısınız akşamına da bol eğlenceli çılgın bir bekârlığa veda partisine?

En yakın arkadaşlarınız ile birlikte 4 yıldızlı otel imkânlarının tamamından faydalanarak efsane bir gün geçirebilirsiniz. Otelimizin barında gerek canlı gerek ise DJ müziği eşliğinde dilediğiniz gibi dans edebilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek ve Ninova Termal fiyatlarını öğrenmek için yandaki formu hemen doldurabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Karahayit Mah. 125. Camii Sk.No:26 Pamukkale

 • Haritadaki Konumu

  Pamukkale Ninova Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.