Lycus River Hotels

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Lycus River Hotels - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Lycus River Hotels Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Lycus River Hotels Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lycus River Hotels Sıkça Sorulan Sorular

Lycus River Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lycus River Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Lycus River Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Lycus River Hotels kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lycus River Hotels kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi

Lycus River Hotels Hakkında

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz otelcilik sektöründe Lycus River Thermal Hotel adı ile biliniyoruz. Antik dönemde önemli bir yere sahip olan ve otelimizin kurulduğu yer olan Lycos Nehri’nden adımızı aldığımızı da belirtmek istedik. Bir termal otel olarak bu bizim için önemli bir detaydır. 5 yıldızlı bir hizmet kalitesi ile misafirlerimizi ağırladığımız otelimizde her şeyi kusursuz yapmak için belirlediğimiz kalite standartlarımız var her daim bunlara uyarak disiplinli bir şekilde hareket ediyoruz. Eğitimli ve deneyimli personellerden oluşan dev bir kadro ile durmadan çalışıyoruz ve misafirlerimizin gereksindiği ve talep ettiği her şeyi çabucak yerine getirmek için maksimum performans sergiliyoruz.

Otelimizde verdiğimiz hizmetler arasında etkinliklere ev sahipliği yapmak da yer alıyor. Düğünler, nişan törenleri ve kına geceleri gibi özel günlerde çiftlerimize toplu davetleri için mekânsal ve organizasyonel anlamda hizmet veriyoruz. Davetlerin gerçekleşebileceği iki farklı alanımız var ve kapasite ve tarz bakımından birbirlerinden ayrılıyorlar. Büyük organizasyonlar için 600 kişi kapasiteli bir havuz başımız bulunuyor ve burada yaz ve ilkbahar aylarında gerçekleşen organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Bir de daha az davetli sayısına sahip organizasyonlarınız için değerlendirebileceğiniz ve yaklaşık 300 ila 350 kişiyi ağırlayabildiğimiz balo salonumuz var.

Eğer davetlileriniz gittikten ve kına organizasyonlarınız sona erdikten sonra kalıp eğlenmeye devam etmek isterseniz diye size güzel bir teklifimiz olacak. Farklı konseptler ve özelliklere sahip 4 farklı barımız var. American Bar, Disco Bar, Pool Bar veya Lobby Bar seçeneklerimizden birini değerlendirip birkaç saat de burada devam edebilirsiniz. Dilerseniz alkollü içkilerimizin ve kokteyllerimizin tadını çıkarabilirsiniz.

En güzel kına geceleri için kınaya dair bütün detaylar ile ilgilenebilecek organizasyon firmaları ile anlaşabiliriz. Pamukkale Lycus River fiyat larını öğrenmek için yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış & Pazarlama

İletişim

  • Adres:

    Laleli V.D. Karahayıt, Pamukkale / Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lycus River Hotels Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.