İz Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tavas, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

B&E Store
57 18 24

Pamukkale

B&E Store

200-300
50 TL'den az
Glory Organizasyon
15 1

Merkezefendi

Glory Organizasyon

300-400
50 TL'den az
Deda Kına Davet
24 2

Merkezefendi

Deda Kına Davet

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Denizli’de kına gecelerinizi gerçekleştirecek bir mekân arayışındaysanız, size sağladığı hizmetler ile unutulmaz bir gece yaşatacak İz Cafe/Apart/Düğün Salonu’nu öneriyoruz. İz Cafe Tavas’da düğün ve kına gecelerinizi gerçekleştirirken aynı zamanda kafe hizmeti de veriyor. Bu organizasyonlarınızın sonunda da apartta konaklayabiliyorsunuz.

İşletmemiz Denizli’de merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Yol kenarında kaldığı için hem akılda kalıcı oluyor hem de özel araçlarınız ile rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Araçlarınız için otopark hizmetimizin bulunduğunu da söylemek istiyoruz.

Organizasyonlarınızı açık ve kapalı alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. Açık alanımız kafe olarak işletiliyor. Burada doğum günleriniz, nikah sonrası yemekleriniz, yıl dönümleriniz gibi özel anlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz.

Kına gecenizi ise geniş düğün salonumuzda gerçekleştiriyorsunuz. Salonumuzun sağında ve solunda masalarımızın bulunduğunu, ortadaki alanı ise pist olarak kullandığımızı göreceksiniz. Bir de balkonumuz bulunuyor. Balkonda ise sadece masa ve sandalyelerin bulunduğunu ve her yerden ortadaki pistin rahatlıkla göründüğünü söyleyebiliriz.

Salonumuzu, masa ve sandalyeleri kına konseptine göre süslerken isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. En yeni trendleri uygulamak ve ekstra aksesuar talebinde bulunmak isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabiliyor ve salonumuzu dilediğiniz gibi dizayn ediyoruz. Bu gecenin, gelin adayımızın en önemli gecelerinden biri olduğunun farkındayız ve hayallerindeki kına gecesini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Düğün salonu olarak kullandığımız mekânımızı kına ve düğün dışında açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller ve iş yemekleri gibi toplu davetlerde de kullanabilmektesiniz. Tüm bu organizasyonlar için yapmanız gereken tek şey bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmek.

Böylelikle hem istediğiniz tarihler için salonumuzu hazırlayabiliyor hem de taleplerinizi önceden öğrendiğimiz için size çok daha iyi bir hizmet sunabiliyoruz. Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Samanlık Mahallesi Akarçaylar Sokak No:30 Tavas, Denizli

İz Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!