Grand İtimat Hotel

E-posta Gönder

Grand İtimat Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Grand İtimat Hotel Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Grand İtimat Hotel Genel Özellikler

Grand İtimat Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand İtimat Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Grand İtimat Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Grand İtimat Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Grand İtimat Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Grand İtimat Hotel Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğününüzün kusursuz olmasını istiyorsanız sizi Grand İtimat Hotel’e davet ediyoruz. Şıklığı ve konforu bir araya topladığımız salonumuzda şimdiye kadar pek çok muhteşem davete ev sahipliği yaptık ve çiftin mutluluğuna şahitlik ettik. Şimdi de sizin muhteşem düğünününüz için hazırlıklara başlamayı bekliyoruz.

Alanında tecrübe sahibi, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Düğününüzün başlangıcından, bitimine kadar her ihtiyacınızla bir bakış uzağınızda oluyor, her isteğinizi özenle yerine getiriyoruz. Şık salonumuzda 200’e kadar davetlinizi en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz. Kolonsuz salonlarımızda size davetlilerinizle doyasıya eğleneceğiniz geniş bir alan sunuyoruz. Yuvarlak masalarımızın ve şık sandalyelerimizin giydirmelerinde dilediğiniz gibi değişimler yapabiliyorsunuz. Masalarımızı şık şamdanlarla ve mevsim çiçekleriyle süsleyerek düğününüze şık bir ambiyans sağlıyoruz. Yine süslemelerimizde ve nikah kürsüsü dekorunda da istediğiniz gibi farklılıklar yapabiliyoruz.

Davetlilerinize birbirinden lezzetli menülerle bir ziyafet yaşatmak isterseniz, birbirinden lezzetli yemeklerimizle düğününüze tat katıyoruz. Yemeklerimizin sunumuna da çok özen gösteriyoruz. Yemeklerinizi güler yüzlü personellerimizle, hızlı bir şekilde servis ediyoruz. Eğer ikramlı bir düğün tercşh ederseniz de birbirinden lezzetli ikramlıklarımızla hizmet veriyoruz.

Düğününüzde sevdiklerinizle çok eğleneceğinizden de emin olabilirsiniz. Geniş bir repartuara sahip profesyonel bir orkestramız bulunuyor, ayrıca DJ ile de düğününüzde tempoyu hiç düşürmüyoruz. Son teknoloji ışık ve ses sistemleriyle de size kaliteli hizmet sunuyoruz. Böylece yüksek müzik sesinin davetlilerinizi rahatsız etmemesini sağlıyor aynı zamanda ışık sistemlerimizle hoş bir görsellik sağlıyoruz.

Siz de kaliteli hizmet aldığınız bir düğün salonunda nezih bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Grand İtimat Hotel Denizli düğün salon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi. Fevzi Çakmak Bulvarı No: 205

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand İtimat Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.