Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Denizli

Elika Cafe & Organizasyon

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Elika Cafe & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Elika Cafe & Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Elika Cafe & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Elika Cafe & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Elika Cafe & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Elika Cafe & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Elika Cafe & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Elika Cafe & Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Elika Cafe & Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Elika Cafe & Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün eşsiz bir parçası olan kına geceleri, düğünden önce sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için bir fırsat. Aynı zamanda düğün organizasyonunuz için bir alıştırma da yapmış oluyorsunuz. Bu muhteşem geceyi planlamak için, vaktinizin ve deneyiminizin olmadığını düşünüyorsanız, endişe etmeyin! Sizin için en iyi organizasyonu yapacağımızdan şüpheniz olmasın!

Elika Cafe Organizasyon ailesi olarak, siz değerli gelinlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kusursuz bir mekan ve organizasyon için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Kapalı alandan oluşan salonumuzda, sizin istek ve arzularınıza göre, oturma düzenini belirliyoruz. Sizin için özel olarak tasarladığımız kına tahtınızı, kafemizin en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Ardından, aksesuar seçimlerini yapıyoruz. Gecenin atmosferini en güzel şekilde yansıtacak objeler tercih ediyoruz. Koyu renkte masa örtüleri ve sandalyelerle, dekorasyonu tamamladıktan sonra, gece boyu eğlencenin kız kesmemesi için ses ve aydınlatma sistemimizi de kuruyoruz. Son olarak, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu, mekanın girişine yerleştiriyoruz ve kına geceniz başlamış oluyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, geleneklerimize uygun olacak şekilde, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Sonrasında ise, deneyimli dans ekibimizle birlikte, uyumlu bir dans gösterisiyle birlikte sizi salona alıyoruz. Muhteşem eğlenceniz, bir görsel şölenle başlamış oluyor.

Kına gecenizde misafirlerinize yiyecek ikramında bulunmak isterseniz, usta aşçılarımız sizin için hünerlerini sergiliyor ve ordövr tabağı şeklindeki sunumları, konuklarınıza ulaştırıyor. Böylece hem görsel, hem de damak tatlarına layık bir şölen yaşatmış oluyoruz.

Denizli kına gecesi organizasyon mekanları arasında, kına gecesine özel çalışmamız dolayısıyla, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de bu güzel imkanlardan yararlanmak ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gerzele, 534. Sk., 20000 Merkezefendi/Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.