Elika Cafe & Organizasyon

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Elika Cafe & Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200 - 350 TL

Elika Cafe & Organizasyon Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Elika Cafe & Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Elika Cafe & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Elika Cafe & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Elika Cafe & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Elika Cafe & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


 • Elika Cafe & Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Elika Cafe & Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Elika Cafe & Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün eşsiz bir parçası olan kına geceleri, düğünden önce sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için bir fırsat. Aynı zamanda düğün organizasyonunuz için bir alıştırma da yapmış oluyorsunuz. Bu muhteşem geceyi planlamak için, vaktinizin ve deneyiminizin olmadığını düşünüyorsanız, endişe etmeyin! Sizin için en iyi organizasyonu yapacağımızdan şüpheniz olmasın!

Elika Cafe Organizasyon ailesi olarak, siz değerli gelinlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kusursuz bir mekan ve organizasyon için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Kapalı alandan oluşan salonumuzda, sizin istek ve arzularınıza göre, oturma düzenini belirliyoruz. Sizin için özel olarak tasarladığımız kına tahtınızı, kafemizin en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Ardından, aksesuar seçimlerini yapıyoruz. Gecenin atmosferini en güzel şekilde yansıtacak objeler tercih ediyoruz. Koyu renkte masa örtüleri ve sandalyelerle, dekorasyonu tamamladıktan sonra, gece boyu eğlencenin kız kesmemesi için ses ve aydınlatma sistemimizi de kuruyoruz. Son olarak, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu, mekanın girişine yerleştiriyoruz ve kına geceniz başlamış oluyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, geleneklerimize uygun olacak şekilde, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Sonrasında ise, deneyimli dans ekibimizle birlikte, uyumlu bir dans gösterisiyle birlikte sizi salona alıyoruz. Muhteşem eğlenceniz, bir görsel şölenle başlamış oluyor.

Kına gecenizde misafirlerinize yiyecek ikramında bulunmak isterseniz, usta aşçılarımız sizin için hünerlerini sergiliyor ve ordövr tabağı şeklindeki sunumları, konuklarınıza ulaştırıyor. Böylece hem görsel, hem de damak tatlarına layık bir şölen yaşatmış oluyoruz.

Denizli kına gecesi organizasyon mekanları arasında, kına gecesine özel çalışmamız dolayısıyla, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de bu güzel imkanlardan yararlanmak ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.