Deda Kına Davet

1

E-posta Gönder

0850 532 2689

2 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 200-300
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Evliliğe giden ilk adımınız yani nişan organizasyonunuzu bizim ev sahipliğimizde kutlamaya ne dersiniz?

Deda Garden Denizli olarak şehrin gürültüsünden uzakta yer alan işletmemizle yıllar geçse de unutamayacağınız özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. 30 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren işletmemizde birbirinden farklı 7 davet alanı bulunmaktadır. Bulunduğumuz konum itibariyle ana yola yakın ve ulaşım kolaylığı sağladığımızdan dolayı tercih edilen adreslerden biriyiz. Özel aracıyla gelen misafirlerimizin konforu için 29000 m2 otopark alanımız bulunmaktadır ve gönül rahatlığıyla araçlarını park edebilmelerini sağlıyoruz.

Nişan organizasyonlarından farklı olarak düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nikâh organizasyonu, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Değişen trendleri yakından takip ediyor, bu doğrultuda güncel konseptlerimizle sizi karşılıyoruz.

Birbirinden farklı tarzda ve kapasitede tasarlanmış olan 4 farklı kapalı davet alanı, 2 farklı kır bahçesi, kına organizasyonları için özel olarak tasarlanmış kına ve bekârlığa veda partisi salonumuz bulunmaktadır.

Nişan organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor, istediğiniz ve sayıya uygun olan açık ve kapalı alanımızı size özel tahsis ediyoruz. Düğün organizasyonu kadar kültürümüzde önemli olan nişan kutlamalarından birbirinden farklı konseptlerle sizleri karşılıyoruz. Nişan masasını şık şamdanlar, iri vazolar canlı ve yapay çiçeklerle süslüyor, masa arkasına tak kuruyoruz. Yuvarlak 8 kişilik davetli masalarını da her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyor, masa ve sandalye giydirmelerini konsepte uygun renkte hazırlıyoruz.

Deda Garden olarak çiftler tarafından tercih edilen Denizli nişan mekânlarından biriyiz. Yemekli bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız size özel menüler oluşturuyor, organizasyon öncesi menü tadımı yaparak lezzetlerimizden test etme hizmeti de veriyoruz. Siz de nişan kutlamanızı bizim ev sahipliğimizde unutulmaz kılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişim

Ömer Deda

 • Telefon: 0850 532 2689
 • Adres: Ankara Asfaltı 5.km Deda düğün salonları Merkezefendi Denizli

Deda Kına Davet Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


B&H

BERNA & HASAN

Düğün Tarihi: 21.02.2020

Öncelikle Ömer bey ve ekibine teşekkür ederim . Mekanda gerçekleştirdiğim 300 kişilik nişan organizasyonumda bana söylediği herseyini eksiksiz olarak gerçekleştirdi. Özellikle orkestradan tüm konuklarım çok memnun kaldı.

m&e

mehtap & emre

Düğün Tarihi: 22.11.2019

22.11.2019 tarihinde yaptığımız nişan merasimimiz Deda salon 7 de harika bir şekilde başta anlatılan gibi gerçekleşti.İlgi ve hizmetlerinden dolayı Deda düğün salonlarına teşekkür ederiz.Düğünümüzü de Deda da tuttuk zaten :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!