• Kapasite
  100 - 700 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Sade tarzda süslemeler kullanıyor.
 • Etkili havalandırmaya sahip.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Davet Kına Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Davet Kına Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 700
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 700

Davet Kına Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Davet Kına Sıkça Sorulan Sorular

Davet Kına kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Davet Kına kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Davet Kına kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Davet Kına Hakkında

Evliliğin bir adım öncesi sevdiklerinizle bir arada eğlenmek, gevşemek için tam bir fırsat olan kına geceleri veyahut bekarlığa veda partileri Davet Kına’da tüm coşkusuyla kutlanıyor.20 yıldır organizasyon işini büyük bir özveriyle yerine getiren işletmeciler tarafından kurulan işletme 2023 yılında faaliyetlerine başladı. Denizli kına salonları içerisinde bulunan ve şehrin manzarasını arkasına alan mekan oldukça geniş kapasiteye sahip.

Davet Alanları

Bulunduğumuz bölgede, Denizli kına geceleri mekanları arasında en geniş alana sahip davet alanı olarak 700 kişiyi ağırlayabiliyoruz.Şehrin manzarasını arkasına alan işletmemizde pist de bulunuyor. Şehrin merkezine yakın konumumuzla kolay ulaşılabilen bir yerdeyiz.Kına geceleri nesillere kültür ve gelenek aktarımını yapan ve adetleriyle kendine özgü yapısını koruyan bir gündür. Bizler de bu bilinçle hareket edip davet alanlarımızın düzenlemesini,renklerini bu doğrultuda gerçekleştirdik.

Dekorasyon

Çiftimizi ağırlayacağımız bölümde aidiyeti ve aşkı temsil eden kına gecelerinin vazgeçilmez rengi kırmızı ve altın rengini kullanıyoruz. Ana renklere bağlı kalarak diğer renkleri süslemelerde ve masalarda kullanıyoruz. Masalarımız yuvarlak ve dikdörtgen formda ve masa örtülerimiz siyah, lila, yeşil renk seçenekli. 3 farklı biçimdeki şamdanlar eskitme,altın sarısı, gümüş renk seçenekli.Tiffany ve napolyon biçimli sandalyeler altın sarısı, gümüş, beyaz renk seçenekli.

Hizmetler

Kına gecesi hazırlıklarını tamamlamak isteyen çiftimiz için ve kına yakımından hemen önce son planlamaları yapmak için bir alanımızı gelin odası olarak kullanıma açıyoruz. Yasalara uygun davranıp canlı müzik ruhsatımızı eksik etmiyor, canlı müzik yapabilmek için sistemi hazır duruma getiriyoruz.Ses ve aydınlatma için gerekli teknik donanımı kuruyoruz. Mevsimine göre klima ile gereken ısı ayarını yapıyoruz.

Bindallı,kaftan, davul show, dilek feneri, hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi, semazen, zenne, oryantal.. kına paketi hizmeti veriyoruz. Davetlileriniz için otopark alanı ayırıyoruz. Yemek servisini yapacak ekip bulunduruyoruz. Catering desteğimizle istediğiniz menüyü hazırlayabiliyor önceden tadım yaptırabiliyoruz.Denizli kına mekanları içinde hizmetimizle fark yaratıyoruz.

Adet olduğu üzere biraz hüzünlendirip biraz ağlatacağız ama söz veriyoruz sonrasında fazlasıyla eğlendireceğiz. Siz de bu hizmet ağımızdan yararlanmayı isterseniz erken rezervasyon fırsatlarımızın olduğunu da sizlere belirtmek isteriz. Fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” sayfasındaki butona tıklayınız. Detaylı bilgi için Davet Kına iletişim adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Telefon::

  0258 225 57 28

 • Adres::

  Sırakapılar Mah. Selçuk Cad. No:41 Merkezefendi Denizli

 • Haritadaki Konumu

  Davet Kına Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.