Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bezm-i Keyf Hakkında

Yeni trendleri takip edenlerin adresi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bezmi Keyf Adalet Denizli olarak geleneksel tarzı yavaş yavaş bırakıp daha modern bir tarza doğru evirilen kına ve bekarlığa veda geceleriniz için hizmet veriyoruz.


Sizlere özel hizmetler sunulan gecelerinizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için hizmet personellerimiz yoğun bir çalışma temposu ile çalışıyorlar. Dostlarınız ve aileniz ile keyifli vakit geçireceğiniz masalarınızı davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Ardından küçük dokunuşlar ve kibar süslemeler tercih ediyoruz. Işıltılı bir gece sizleri bekliyor diyebiliriz aslında…


Aşçılarımız ve mutfak ekibimiz tarafından da özel tarifler ile hazırlanan menülerimiz sayesinde her damak zevkine uygun alternatifler bulunuyor menülerimizde. Kalabalık gecelerinizde alakart hizmet vermeyi tercih etmiyoruz. Bu yüzden davet sahiplerimiz ile standart menüler oluşturuyoruz. Damak tadınıza kararlar almanızı sağlıyoruz. Bu konuda size pek çok seçenek sunuyoruz; ana yemekten başlangıç ve ara sıcaklara özenli bir menü tasarlıyoruz. Bizim menülerimizden oluşturduğumuz davet menülerimizi de tercih edebilirsiniz elbette.


Biliyoruz ki bekarlığa veda eğlencelerinden en çok önem arz eden kısım müzik ve müzisyenler oluyor. Aklınızda soru işareti kalmasın! Biz profesyonel müzik grupları özel müzisyenler ile birlikte taçlandırıyoruz gecelerinizi. Eğlenceyi başlatıyoruz ve gecenin devamında ise kimse yerinde oturmuyor.


Gecenizi güler yüzlü ve işinde uzmanlaşmış bir ekip ile birlikte tasarlıyoruz! Her an özel hissedeceğiniz hizmet, lezzetli tatlar, şık ve nezih bir atmosferde konuklarınız ile birlikte unutulmaz bir gece sizleri bekliyor!


Siz de bu unutulmaz geceyi birlikte planlayalım ve mutlu anları bizimle paylaşmak isterseniz biz hazırız. Bezmi Keyf Denizli hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak size özel fırsatlardan yararlanmak için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Çamlaraltı Mah. Hüseyin Yılmaz Cad. No:82

  • Haritadaki Konumu

    Bezm-i Keyf Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.