• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

B&E Store Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

B&E Store Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

B&E Store Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

B&E Store Garden Sıkça Sorulan Sorular

B&E Store Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

B&E Store Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

B&E Store Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

B&E Store Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

B&E Store Garden Hakkında

Unutulmaz bir kına gecesi için B&E Store’a mutlaka göz atmalısınız.

Yıllardır B E Store Denizli’de hizmet veriyor. Güler yüzümüz ve sıcakkanlı tavırlarımızla daha ilk karşılaşmada kalbini kazandığımız pek çok çiftimiz var. İşimizi severek yapıyor ve her geçen günü daha da farklı bir deneyim olarak görüyoruz. Aile ortamında gibi hissetmenizi sağlamak ise en büyük arzumuz. Kalbindeki dileği gerçeğe dönüştüreceğimiz bir sonraki çiftimiz belki de sizsiniz.

Kır bahçeleri organizasyon tercihlerinde hep en ön planda olan yerler arasında oluyor. Doğayla iç içe oluşu ve farklı atmosferimiz ile biz de B&E Store olarak Denizli’de oldukça beğenilen ve tercih edilen mekânlar arasında bulunuyoruz. Kare ve yuvarlak masa alternatiflerimizi beğenilerinize göre kullanıyoruz. Altın sarısı ya da beyaz renkli mobilyaları kullandığımız salonlarımızda konsept içeriğinize göre dilediğiniz renkte örtü ve kumaşlarla düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Renkli ya da beyaz tüllerle mekân içi süslemeler yaparak çok şirin bir ambiyans oluşturuyoruz. Büyük şamdanlar ya da ipin üzerine sıralanmış lambalar ile aydınlatma sağlıyoruz. Yemekli davetleriniz de ise önceden bizi ziyaret ederek menü tadımı yapabilirsiniz. İçerikte değişiklik yapmak isterseniz de bize organizasyonunuzdan belirli bir süre öncesi bilgi vermeniz yeterli oluyor. Müzik sistemlerimiz ile de eşsiz bir repertuvara ve eğlenceye hazır olmanızı öneririz. Taht, davul şov, kına tepsisi, dans gösterileri gibi çok çeşitli hizmet içeriklerini sizin için sağlıyoruz. Kına tahtını mekânın en güzel yerine konumlandırarak tüller, çiçekler ve nedime koltukları ile adeta görsel bir şölen ortaya çıkartıyoruz.

B&E Store Garden hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma bilgileriyle irtibat sağlayabilirsiniz. Diğer bir iletişim yolu ise yine sayfanın üstünde buluna formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile sağlanıyor.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kınıklı Mah. Kınıklı Cad. No: 41/A Pamukkale /Denizli

 • Haritadaki Konumu

  B&E Store Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.