Akhan Kervansaray

5

E-posta Gönder

0258 225 5668

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Akhan Kervansaray

Hafta İçi Cuma Cumartesi Pazar Hariç Günler İçin %33 İndirim!

Hafta içi Kına Gecesi organizasyonlarında 6.yılımıza özel 1/3 oranında indirim yapıyoruz.

Son gün 03/06/2021


Hakkında

Başlangıcı 13. Yüzyıla kadar dayanan bir tarihi mekânda kendinizi özel hissetmeniz işten bile değil. Verdiğimiz tüm hizmetler ile de bu hissiyatı destekliyor ve güçlendiriyoruz. Denizli Akhan Kervansaray kına gecelerini günümüz sıradanlığından alıyor ve çok uzaklara, eski dönemlerin ihtişamına götürüyor. Bunu da nasıl yapıyor biliyor musunuz? Hadi, buyurun anlatalım.

Kervansarayımız Anadolu Selçukluları döneminde ülkenin güneyinden geçen İpek Yolu’na hizmet etmesi sebebi ile dönemin valisi tarafından 1254’te inşa ettirilmiş. Adının “Akhan” olması da cephelerindeki beyaz mermerlerden ileri geliyor. Son derece görkemli ve estetik bir asimetrik mimari ile tasarlanan han, 1100 metrekare genişlikte bir alana sahip. 2008 yılında da aslına uygun olarak restore edilerek günümüz yaşantısına kazandırılmış. Bir süredir de tarafımızdan yönetilen Kervansaray’da; düğün, nişan töreni, özel gün kutlamaları, toplantılar ve kokteyller gibi toplu organizasyonlar düzenleniyor.

Kına gecelerini de severek düzenlediğimiz mekânımızda oturmalı düzende 300 ila 400 davetliyi ağırlayabiliyoruz. Tercihe göre kuracağımız kokteyl düzeninde ise 600 ila 700 kişilik bir kapasiteye sahibiz. Elbette daha az misafir ile butik bir etkinlik düşünüyorsanız pekâlâ gerçekleştirebiliriz. Yemekli, yemeksiz ve alkollü olmak üzere her şekilde size ve bütçenize uygun bir davet organize edebiliriz. Kararınızı vermeden önce lezzetli yemeklerimizden ön tadım yapmanızı tavsiye ederiz.

Organizasyon planlama hizmetini de profesyonel şekilde veren bir ekip olarak en ince detaylarına varana kadar kınanızı biz tasarlayabiliriz. Bu güne dair hayal ettiğiniz ne varsa bizimle birlikte her birinin gerçekleştiğini görebilirsiniz. Kınanız için taht ve mekân süslemesinden tutun da dans ekibine, kaftana, hintkınacısına ve çeşitli şovlara kadar her türlü hizmeti paket halinde sunuyoruz. Dilerseniz paketinizin içeriğini almak istediğiniz hizmetlere göre kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Kınaların olmazsa olmazı şüphesiz ki bol eğlence ve dansla geçen bir gece olması! Bu sebeple de müzik kesinlikle çok önemli. Birlikte çalıştığımız son derece başarılı müzisyenler mevcut. Repertuarını sizin belirleyeceğiniz ve istediğiniz türde canlı müzik yapan bir grupla da çalışabiliyoruz veya tercih ediyorsanız sadece DJ performansı da mümkün oluyor.

Akhan kervansarayı Denizli’deki çiftlerin en mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam edecek. Eğer bu tarihi mekânda bizimle birlikte olmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerinden dilediğinizi kullanarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Balkan Tufan

 • Telefon: 0258 225 5668
 • Adres: Akhan Mah. 107 Sok No:2 Pamukkale / DENİZLİ

Akhan Kervansaray Yol Haritası

1 yorum


n&m

nurgül & mehmet

Düğün Tarihi: 15.07.2016

Genel anlamda bütün hizmetler güzeldi, memnun kaldık. Tüm organizasyon ekibinde, özellikle de tüm nazımızı çeken ve yüzünden tebessüm eksik olmayan personellerinize çok teşekkür ediyoruz.
Akhan Kervansaray

Akhan Kervansaray
KERVANSARAY ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz..MUTLULUKLAR...


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!