Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Acıpayam, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

B&E Store
57 18 24

Pamukkale

B&E Store

200-300
50 TL'den az
Glory Organizasyon
15 1

Merkezefendi

Glory Organizasyon

300-400
50 TL'den az
Deda Kına Davet
24 2

Merkezefendi

Deda Kına Davet

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Yıllardır mutluluğunuzu mutluluğumuz bilerek uygun fiyatlı avantajımızla birlikte Denizli kına mekanları arasında Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi olarak karşınıza çıkıyoruz. Sadece kına da değil; düğün, nişan, sünnet düğünü, iş toplantıları, kongreler gibi organizasyonlar için de hizmet veriyoruz.


1800 metre karelik bir alanın içerisinde hem açık hem de kapalı olarak hizmet veriyoruz. Dilediğiniz mekanımızı seçebilirsiniz. Aynı hizmeti ve kaliteyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için açtığımız mekanımızın kır bahçesinde 1000 kişiye kadar ağırlayabiliyoruz. Güler yüzlü personelimiz sayesinde hatıralarda güzel izler bırakacak eğlenceli bir kına gecesine şahit oluyorsunuz. Nasıl bir davet istediğinizden giydirme renklerine kadar öncesinde konuşuyoruz. Karşılıklı fikir paylaşımları yapıyoruz hatta belki de daha önce aklınıza gelmeyenlerle karşılaşıyorsunuz. Görüşmenin sonunda ise size bir kına programı hazırlıyoruz.


Düğünü bir kenarda tutarsak kına geceleri oldukça ayrıntılı. Kına tahtı, bindallı, tepsi, mum derken birçok detaya rastlıyoruz. Her biri için ayrı mesai harcamak gerekiyor. Çünkü aynı zamanda bir bütçeniz var ve bunu aşmak istemiyorsunuz. İşte bu nokta da Acıpayam Belediyesi olarak sizi tatmin ediyoruz. Çünkü hem uygun fiyatlı çalışıyoruz hem de çözüm ortaklarımız sayesinde sırtınızdaki sorumluluğu alıyoruz.


Kına günü geldiğiniz yeşilin her tonuna sahip bahçemiz karşılıyor sizi. Her şey istediğiniz gibi ve yeşilin sağladığı hoş bir atmosfere sahip. Yıllardır o günün hayalini kurduğunuzun farkındayız. Bu yüzden oldukça hassas ve detaycı bir tavırla yaklaşıyoruz size. Görüşmeye geldiğinizde de bunu fark edeceğinize eminiz.


Yıllardır birçok çift ağırladık tesisimizde. Artık sıra sizde! Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Hem uygun fiyatımızdan yararlanıyor hem de kır kınası keyfini yaşıyorsunuz. Biz şimdiden heyecanlandık, ya siz?

İletişim

Abdullah Tan

  • Adres: Aşağı Mah. Hastane Cad. Belediye Sarayı K:1

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!