Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Kapasite

 • Kapasite

  1.000-2.000

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Hakkında

Yıllardır mutluluğunuzu mutluluğumuz bilerek uygun fiyatlı avantajımızla birlikte Denizli kına mekanları arasında Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi olarak karşınıza çıkıyoruz. Sadece kına da değil; düğün, nişan, sünnet düğünü, iş toplantıları, kongreler gibi organizasyonlar için de hizmet veriyoruz.


1800 metre karelik bir alanın içerisinde hem açık hem de kapalı olarak hizmet veriyoruz. Dilediğiniz mekanımızı seçebilirsiniz. Aynı hizmeti ve kaliteyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için açtığımız mekanımızın kır bahçesinde 1000 kişiye kadar ağırlayabiliyoruz. Güler yüzlü personelimiz sayesinde hatıralarda güzel izler bırakacak eğlenceli bir kına gecesine şahit oluyorsunuz. Nasıl bir davet istediğinizden giydirme renklerine kadar öncesinde konuşuyoruz. Karşılıklı fikir paylaşımları yapıyoruz hatta belki de daha önce aklınıza gelmeyenlerle karşılaşıyorsunuz. Görüşmenin sonunda ise size bir kına programı hazırlıyoruz.


Düğünü bir kenarda tutarsak kına geceleri oldukça ayrıntılı. Kına tahtı, bindallı, tepsi, mum derken birçok detaya rastlıyoruz. Her biri için ayrı mesai harcamak gerekiyor. Çünkü aynı zamanda bir bütçeniz var ve bunu aşmak istemiyorsunuz. İşte bu nokta da Acıpayam Belediyesi olarak sizi tatmin ediyoruz. Çünkü hem uygun fiyatlı çalışıyoruz hem de çözüm ortaklarımız sayesinde sırtınızdaki sorumluluğu alıyoruz.


Kına günü geldiğiniz yeşilin her tonuna sahip bahçemiz karşılıyor sizi. Her şey istediğiniz gibi ve yeşilin sağladığı hoş bir atmosfere sahip. Yıllardır o günün hayalini kurduğunuzun farkındayız. Bu yüzden oldukça hassas ve detaycı bir tavırla yaklaşıyoruz size. Görüşmeye geldiğinizde de bunu fark edeceğinize eminiz.


Yıllardır birçok çift ağırladık tesisimizde. Artık sıra sizde! Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Hem uygun fiyatımızdan yararlanıyor hem de kır kınası keyfini yaşıyorsunuz. Biz şimdiden heyecanlandık, ya siz?

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Aşağı Mah. Hastane Cad. Belediye Sarayı K:1

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Acıpayam Belediyesi Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.