Dore Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dore Düğün Salonları
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Dore Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Dore Düğün Salonları Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dore Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Dore Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dore Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Dore Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dore Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Dore Düğün Salonları Hakkında

“Hayallerinizin de ötesinde…” sloganıyla doğru parçaları bir araya getiren organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Yıllardır Dore Düğün Organizasyon İnegöl adıyla düğün ve kına organizasyonunuza dair A’dan Z’ye her şeyi bulacağınız bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kaliteli işlere imza atan, genç ve dinamik kadromuzla her şey çok daha eğlenceli…

Niye eğlenceliyiz? Çünkü genciz! Eğlenmeyi Seviyoruz! Bu da tabi ki işimizi sevmekten geçiyor. Sıkıcı düğün ya da kınalar artık eskide kaldı. Bu yüzden her şeyi eğlenerek yaparken kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Öncesinde randevu alarak görüşmeye geldiğinizde, birlikte de çalışmaya karar verirsek bundan sonra kalan her şeyi sizin için zevkli hale getiriyoruz. Hoşunuza gider mi bilmiyoruz ama biz o bildiğiniz sıkıcı organizatörler ve salon sahiplerinden değiliz. Bu yüzden süreç sizin için bir çile değil oyun haline geliyor. Oyun dediysek de bu organizasyonlarınızı ciddiye almadığımız anlamına gelmiyor. Akıp giden zaman içerisinde böyle anlamlı günlerin eğlenerek yapılması gerektiğine inanıyoruz. Profesyonel personelimiz sayesinde etkili ve sonuç odaklı kına organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Görüşmeye geldiğiniz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek konsepte uyumlu hizmet veriyoruz. Teknolojiyi ve trendleri yakından da takip ettiğimiz için eksiksiz hizmet çerçevesinde hemen yenilikleri bünyemize dahil ediyoruz. “Daha iyi hizmet için ne yapabiliriz?” sorularına cevap aramak adına personellerimizi gerektikçe çeşitli eğitimlere gönderiyoruz. Bu yüzden son derece ileri görüşlü olduğumuza inanıyoruz. Salonumuzdan açık alanımıza kadar her şeyi ince detaylarıyla ele alıyoruz. Bu yüzden sizin detaylara boğulmanızı önleyerek yükü biz alıyoruz. Çünkü bizim işimiz bu!

Mutluluğa attığınız adımlardan ilki olan kına gecenizi bizimle paylaşmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli. Hayallerinizin ötesinde bir İnegöl kına gecesi istiyorsanız hemen size geri dönüş yapıyor, davet ediyoruz. Böylece belki kahve ya da çay eşliğinde hoş sohbet ederek, kahkahalar atarak kına organizasyonunuzu planlıyoruz. İnegöl’de farklı bir yer arıyorsanız doğru seçimin biz olduğuna inanıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Osmaniye Mah. Bursa Eskişehir Yolu, No:71 İnegöl

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dore Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.