Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Yolgiden Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yolgiden Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Yolgiden Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yolgiden Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yolgiden Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yolgiden Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yolgiden Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yolgiden Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yolgiden Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yolgiden Düğün Salonu Hakkında

Kına gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz uygun fiyatlı bir düğün salonu arayışı içerisindeyseniz, Balıkesir merkezde faaliyet gösteren Yolgiden Düğün Salonu’na tüm konuklarımızı bekliyoruz. Kına gecesi organizasyonları için çok uygun bir yapıya sahip olduğumuz salonumuzda birçok fırsat ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalıştığımız ve müşteri memnuniyetini esas olarak tüm konuklarımızın isteklerini yerine getirmeye çabaladığımız işletmemizde gece 12’ye kadar kesintisiz hizmet vermekteyiz. “Yolgiden Düğün Salonu nerede?” Diye soracak olursanız, Balıkesir’in merkezinde Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi’nin karşısında yer alıyor.


Salonumuzun 2 katlı olduğunu belirtmek isteriz. Salona giriş yaptığınız andan itibaren geniş pistimiz ve balkonumuzu fark edeceksiniz. Girişte sağ ve sol tarafta bulunan masalar, ortadaki geniş dans pistini rahatlıkla görebilecek şekilde yerleştirildi. Pistin üstteki balkondan da rahatlıkla görülebildiğini belirtelim. Masa ve sandalyelerin eşit ve düzenli şekilde yerleştirildiği balkon ile birlikte salonumuzda misafirlerimizi ağırlama sayımız kına geceniz için yeterli olacaktır.


Kına gecesi organizasyonlarınız için masa ve sandalye süslemeleri yapmaktayız. Sizinle organizasyonunuzdan önce iletişime geçtiğimizde, bugün için tarzınızı ve özel konsept talebinizi dinliyor ve buna göre bir hazırlık aşaması geçirdiğimizi söylemek istiyoruz. Yaratıcı fikirleriniz var ise veya aksesuar kiralamak istiyorsanız, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve salonumuzda kullanabilirsiniz. Bunun dışında özel anlarınızı unutulmaz kılacak bir fotoğrafçı kiralayabilir ve profesyonel fotoğraf makinesiyle birbirinden güzel fotoğraflar ve videolar çektirtebilirsiniz.


Kına geceleriniz dışında düğünler, sünnetler, mezuniyetler, nikah, nişan ve açılışlar gibi özel anlarınızı da salonumuzda gerçekleştirebiliyoruz. 1987’den beri kadar aktif faaliyet gösterdiğimizi ve bugüne kadar sayısız Balıkesir’liye ev sahipliği yaptığımızı söyleyebiliriz. Yolgiden Düğün Salonu fiyatlarının da çok uygun olduğunu, cebinize dost olacağını söylemek istiyoruz.


Bu özel gününüzde bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    1. Oruçgazi Mahallesi, Altay Cd., 10020 Balıkesir Merkez/Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.