Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Yeşilim Camping Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yeşilim Camping Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yeşilim Camping Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yeşilim Camping Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yeşilim Camping Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilim Camping Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeşilim Camping Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yeşilim Camping Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yeşilim Camping Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeşilim Camping Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yeşilim Camping Restaurant Hakkında

Deniz kenarında ve gerek atmosferi gerek ise görünümü ile hayal ettiğiniz gibi bir organizasyonu sunacak mekânımızda sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Yeşilim Camping Erdek/Balıkesir’de bulunuyor ve sadece ilçemizden değil Balıkesir’in tamamından hemşerimizi misafir ediyoruz.

Restoranımız uzun yıllardır biz Bulun Ailesi tarafında sevgi ve saygı ile işletiliyor. Mekânımızı açtığımız ilk günden itibaren her gün aynı heyecan ve istek ile çalışıyoruz. Aile işletmesi olduğu için her zaman sıcak ve samimi bir ortam sunuyoruz.

Mekânımızda daha önce de belirttiğimiz üzere çeşitli toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, doğum günleri, bekârlığa veda partileri, evlilik yıl dönümü ve teklifleri gibi çok sayıda ve türde etkinlik. Kına gecesi organizasyonları da bunlardan sadece bir diğeri.

Kına gecesi organizasyonunuz için profesyonel bir yardım almak ve gerekli düzenlemeler ile süslemeleri yerine getirmeleri için kına organizasyon firması ile anlaşmak isterseniz bizim için hiçbir sakıncası yok. Dilediğiniz gibi kına adetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeşilim Camping fiyat açısından da çiftlere her zaman yardımcı olması ile bilinir. Her bütçeye uygun bir organizasyonu çiftlerimiz ile birebir görüşerek planlıyoruz. Bu durum yemekli ve yemeksiz şekilde düzenleyebildiğimiz organizasyonların ikram bütçesi için de geçerli. Eğer çiftimiz yemekli bir kına organizasyonu planlıyorsa hem damak zevkine hem de bütçesine uygun bir menüyü birlikte belirleyebiliyoruz. Çiftimiz dilerse yemek yerine ordövr tabağı ile de servis yapabiliyoruz.

Yeşilim Camping iletişime geçmesi oldukça kolay bir yöntemi size sunuyor. Bize ulaşmak için hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurunuz. Akabinde “Fiyat teklifi al!” butonuna basarak tek tık ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşte tek yapmanız gereken bu!

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Sahil Mahallesi, Piri Reis Cd. No:168, 10500 Erdek/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Yeşilim Camping Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.