Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Tayfunspor Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tayfunspor Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Tayfunspor Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Tayfunspor Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tayfunspor Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tayfunspor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tayfunspor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tayfunspor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tayfunspor Düğün Salonu Hakkında

Balıkesir’deyiz. En özel günlerinizden biri olan kına gecenizi en özel anlara dönüştürerek size problemsiz bir organizasyon vaat ediyoruz. Bizden memnun ayrılmanız için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yenilen trendlere ayak uyduruyor, her aşamada sizin fikrinizi alarak gecenizi planlıyoruz.

Kına gecenize özel size şu olanakları sağlıyoruz;

Öncelikle salonumuzda masalarımızı kişi sayınıza göre yerleştiriyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin temsilcisi beyaz renk masa örtülerimizi, kına gecenize en çok yakıştırdığımız kırmızı renk süslemelerimizle tamamlıyoruz. Konuklarınızın oturma düzeninizi nasıl isterseniz o şekilde düzenleyebiliyoruz. Kalabalık aileler için masalarımızı birleştirebiliyoruz.

Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

Kına gecenizden önce rahatça son hazırlıklarınızı yapıp size sunduğumuz küçük ikramları atıştırarak heyecanınızı yatıştıracağınız gelin odamızı özenle hazırlıyoruz. Mekanımızda kına gecenize özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınız salonun baş köşesinde sizi bekliyor olacak.

Biz Gönen Tayfunspor Düğün Salonu olarak, konuklarınızın konforu ve sizlerin sorunsuz bir organizasyon geçirebilmeniz için deneyimli ve profesyonel hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız gerek lezzetiyle gerek ise sunumuyla mükemmel olan ikramlarımızı zamanında ve eksiksiz olarak servis ediyor.

Kına gecesi dışında nişan ve düğün gibi özel günlerinizde de sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Balıkesir kına gecesi organizasyonlarını yılların getirdiği tecrübeye dayanarak en iyi biz yaparız diyoruz; vereceğimiz hizmete ve mekânımıza güveniyoruz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Gönen Tayfunspor Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Balya Caddesi No. 130 10900 Gönen, Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Tayfunspor Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.