Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Sık Sorulan Sorular

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Hakkında

Kına geceleri geçmişten bugüne gelen kültürümüzde önemli yeri olan bir etkinliğimiz. Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı olarak bu özel günü bizim ev sahipliğimizde kutlamak isteyen çiftlere unutulmaz ve eğlenceli bir gün geçireceklerinin garantisini veriyoruz.

Balıkesir’de uzun yıllar boyunca Susurluk Belediyesi bünyesinde sosyal tesis olarak faaliyet gösteriyor, özel günlere ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte organizasyonlarınızın için titizlikle hazırlanıyor, eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Eğlencenizin aynı dinamiklikte ve sorunsuz bir şekilde geçirebilmeniz için organizasyon sorumlusu tahsis ediyor gün boyu siz ve davetlilerinizle özel olarak ilgileniyoruz.

Salonumuz yüksek tavanlı ve geniş oyun pistine sahip olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz Organizasyonlarınızda davetli sayısına göre masa ve sandalyelerimizi bahçenin en güzel bölgesinde konumlandırıyoruz.

Kına gecenizi senenin trendine uygun bir konseptte kutlamak istiyorsanız isteklerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Geçmişi günümüze uyarlayarak modern bir kutlama sunuyoruz. Klasik kutlamalar dışına çıkmak istiyorsanız Osmanlı ve modern tarzda salonumuzu süslüyor istediğiniz konsepti uygulamanızı sağlıyoruz.

Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğrendikten sonra bindallı ve kaftan renginize uygun olan renk seçeneklerimizi sunuyoruz. Kına mumu, kına tepsisi ve kına ile
ilgili bütün aksesuarları temin ettiğimizden dolayı konsept bir gün geçirebileceksiniz.

Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca davul şov hizmeti de veriyoruz.

Bereketler Düğün Salonu olarak çiftler tarafından tercih edilen Balıkesir kına mekânları arasında tercih edilen adreslerden biriyiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilir, organizasyon detayları hakkında daha kapsamlı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mahallesi, Demokrasi Cd., 10600 Susurluk/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.