• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sur Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sur Bar Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Sur Bar Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sur Bar Sıkça Sorulan Sorular

Sur Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sur Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sur Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sur Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sur Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sur Bar Hakkında

Balıkesir’de yaşayan komşularımıza duyurulur;

Çok sevdiğiniz birine sahipsiniz ve onu o kadar çok seviyorsunuz ki kalan ömrünüzün tamamını o kişi ile geçirmek istiyorsunuz. Bu sebeple de birbiriniz ile evlenmeye ve tüm sevdiklerinizin huzurunda söz vermeye karar verdiniz. O sözden hemen önce yapmanız gereken bir şey daha var. Hâlâ bekâr bir insan olarak arkadaşlarınız ile doyasıya eğlenmek. Adı bekârlığa veda olsa da asıl niyetin arkadaşlarınızla, evlenecek olmanızı kutlamaktan başka bir şey olmadığı da fazlası ile aşikâr.

Bunları neden anlatıyoruz diye sorguladığınızı duyar gibiyiz. Öyle ise hemen söyleyelim; bekârlığa veda partinizi burada, Sur Bar Erdek’te bizimle birlikte geçirmenizi istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki aşırı derecede eğlenebilmeniz için mekânımıza ihtiyacınız var.

Sur Bar olarak hatırı sayılır bir süreden beri Balıkesir Erdek’te eğlencenin nabzını tutuyoruz. Referansımız, yıllar içerisinde ağırladığımız binlerce misafirimizdir. Mekânımızda şimdiye dek çok sayıda sanatçıyı ve müzisyeni de ağırladık. Canlı sahne performansları olsun, DJ performansları olsun her birini başarı ile düzenledik. Dönem dönem yaptığımız etkinliklere göre gruplar çağırdık, sevilen ve ün yapmış gruplar da bunlara dahil. Organizasyonun temasına göre zaman zaman rock tarzında, pop ağırlıklı veya elektronik tarzda müzikler ile konuklarımızı eğlendirdik.

Eğlenmek umudu ile bizi tercih eden konuklarımız şimdiye dek aradıklarını hep buldular ve hatta buradan ayrılırken umduklarının da fazlasını bulduklarını fark ettiler. Bu sebepledir ki eğer yakın arkadaşlarınız ile birlikte parti yapmak ve eğlencenin doruklarına varmak istiyorsanız sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Balıkesir Erdek eğlence mekanları arasında bekârlığa veda partiniz için tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biriyiz. Denize nazır ve açık hava konseptli bir eğlence için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfadaki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Zeytinli Mahallesi, 10500 Erdek/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Sur Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.