Şelale Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şelale Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şelale Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Şelale Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şelale Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şelale Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Şelale Düğün Salonu Hakkında

Mustafa-İsmail Bodur olarak yıllardır Balıkesir’de kapalı düğün salonumuzla hizmet veriyoruz. Düğün salonumuzda hem düğün hem de kına organizasyonları gerçekleştirebiliyoruz.

Peki Balıkesir kına mekânı olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

-Balıkesir’in en merkezi yerinde bulunuyoruz. Ulaşımın en kolay olduğu yerdeyiz. Çocuklar için oyun parkının yakınında bulunuyoruz. Araba ile gelecek misafirlerinizin için kocaman bir otopark alanının da yanındayız.
-Düğün salonumuzda hiçbir kolon olmaması, sizin için mükemmel bir artı. Kapalı alanımız ile hem yağmurlu havalardan korunuyorsunuz, eğlenceniz yarıda kalmıyor.
-Yemekli düğün seçeneğimiz ile 18.30-20.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Böylece kına eğlenceniz yarıda kesilmiyor.
Yemekli seçeneğimizde fiyatlarımız menünün içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Eğer menüde kırmızı et tercih ediyorsanız fiyatlarımız ona göre artıyor.
-Kına eğlenceniz için gerekli olan aksesuarların kiralamasını da sağlıyoruz. Hint kınası konsepti, Osmanlı konsepti yapmak isterseniz sizin için organizasyonları tasarlayabiliyoruz.
-Organizasyonun başında kına ekibimiz sizin için hazır bekliyor olacak. Davul Showlarla davetlileriniz eğlenecek, oryantal ve zenne ile eğlenceniz bir üst seviyeye çıkacak.
-Bindallı/Kaftan hizmeti de sağlayabiliyoruz. Eğer kiralama yapmak isterseniz de çözüm ortağımıza sizi yönlendirebiliyoruz.
-Dışarıdan organizasyon firması, müzisyen de getirebilirsiniz. Balıkesir kına ve düğün mekanları içinde istediklerinize en uygun organizasyonları yapmaya çalışıyoruz.
-Sadece kına organizasyonlarınızda değil, kurumsal etkinliklerinizde, mezuniyet törenlerinizde düğünlerinizde yanınızda oluyor, organizasyonlarınızı beraber planlıyoruz.

Kına geceniz için bizi tercih etmeye karar verdiyseniz formu doldurabilir, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mah. Teknik Lise Caddesi Şelale Pasajı Çarşamba Pazarı yanı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şelale Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.