Şef Mehmet'in Balık Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şef Mehmet'in Balık Evi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Şef Mehmet'in Balık Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Şef Mehmet'in Balık Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şef Mehmet'in Balık Evi Sık Sorulan Sorular

Şef Mehmet'in Balık Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şef Mehmet'in Balık Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şef Mehmet'in Balık Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şef Mehmet'in Balık Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şef Mehmet'in Balık Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Şef Mehmet'in Balık Evi Hakkında

En güzel kına gecesi organizasyonlarınızı bizimle birlikte gerçekleştirmek ister misiniz? Sağladığımız kaliteli hizmeti sizinle paylaşırken, müşteri memnuniyeti ilkemizden ve güler yüzümüzden ödün vermiyoruz. Ayvalık’ın meşhur Cunda Adasında bulunan işletmemiz merkezi konumuyla konuklarına kolay bir ulaşım sağlıyor. Cunda Adasındaki özel toplu taşıma araçlarıyla restoranımıza gelebilirsiniz.


Restoranımız açık ve kapalı alana sahip iki bölümden oluşuyor. Açık alanımız eşsiz yeşil park ve deniz manzarasını gören masalarımızdan oluşuyor. Her masamızın bu manzaraya sahip olduğunu ve söyleyebiliriz. Kına gecelerinizi yanları açık ama üstü kapalı alanımızda da gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle mevsim şartları sizi etkilemeden siz eğlenceli anlarınıza devam edebilirsiniz.


Restoranımız gece 1’e kadar kesintisiz bir hizmet sunuyor. Güler yüzlü personellerimiz gecenin sonuna kadar sizin yanınızda olacak ve gecenizde hiçbir eksik olmaması için uğraşacaklar.


Masa ve sandalyelerinizi kına konseptine göre süslememizi isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda yardım alabilirsiniz. Bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına takımı, Hint kınası, kına sandığı gibi birçok aksesuarı temin edebilir ve restoranımızda kullanabilirsiniz. Bu özel günlerinizi unutulmaz hale getirmek için bir fotoğrafçıyla anlaşabilir ve restoranımızda güzel anlarınızı kaydetmesi için kullanabilirsiniz. Şef Mehmet’in Balık Evi Cunda’da konuklarını memnun etmek için çalışıyor ve bunun için gereken her şeyi yapmaya devam ediyor.


Restoranımızda sadece kına geceleri değil, nikah sonrası yemekleri, bayi toplantıları, iş yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel organizasyonlarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu organizasyonlarınız için bizimle en az 2 hafta önceden iletişime geçmeniz durumunda isteklerinizi ve organizasyon bilgilerini öğreniyor ve ona göre bir hazırlık aşaması geçiriyoruz.


Ayrıntılı bilgi almak ve Cunda’da unutulmaz bir akşam geçirmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mithatpaşa Mahallesi, Mevlana Cd., 10405 Ayvalık/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şef Mehmet'in Balık Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.