Saklı Göl Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saklı Göl Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Saklı Göl Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Saklı Göl Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Saklı Göl Kır Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Saklı Göl Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saklı Göl Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Saklı Göl Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saklı Göl Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Saklı Göl Kır Bahçesi Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizin tarzınızı yansıtan bir şekilde geçmesini istiyorsanız aradığınız mekânı buldunuz bile! Saklı Göl Kır Bahçesi İvrindi’de siz değerli çiftlerimiz için hizmet veriyor. Uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. En özel günlerinizin önemini biliyor, çiftlerimizin bu günleri unutulmaz bir şekilde geçirmesini sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan itibaren düğün sektöründe yeniliklerin ve değişimlerin takipçisi aynı zamanda uygulayıcısı olduk. Bu nedenle her yıl kendimizi yeniliyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri haricinde; düğün, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve toplantıları da ev sahipliği yapıyoruz.

Ulaşım olanakları açısından gayet merkezi bir konumda bulunan kır bahçemize özel araçlarınızla zorluk çekmeden gelme imkânınız bulunuyor. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor, organizasyonunuz için size danışmanlık yapıyoruz. Yeşillikler içinde, şehrin gürültüsünden uzak kır bahçemizde keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Eğlence dolu gecenizi planlamaya masa ve sandalye düzeninden başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyor, konuklarınızın rahat bir ortamda geceyi geçirmelerini sağlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok alternatif sunuyoruz. Arzu ettiğiniz tarz ve renkte süslemeler yapıyor, hayal ettiğiniz gibi gün geçirmeniz için tüm süreç boyunca size destek oluyoruz. Size sadece bu en özel gününüzde kafanıza hiçbir şey takmadan doyasıya eğlenmek kalıyor.

Kına ve bekârlığa veda partilerine özel kına tahtı, nedime bilekliği, kına süslemesi, kına tepsisi, kına mumu, kına töreni hizmeti veriyoruz. İsterseniz kına ekibimiz hazırlamış olduğu özel koreografilerle gösteri yapıyorlar. Yürüyüş yoluna kırmızı halı seriyor, etrafını işlemeli dekor ve çiçeklerle süslüyoruz.

Saklı Göl Kır Bahçesi Balıkesir olarak çiftler tarafından tercih edilen mekânımız hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli!

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    İvrindi karayolu 5.km İvrindı, 10770 Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Saklı Göl Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.