Prenses Düğün Salonu

E-posta Gönder

Prenses Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Prenses Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Prenses Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Prenses Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Prenses Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Prenses Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Prenses Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Prenses Düğün Salonu Hakkında

Kına geceniz için konforlu salonumuz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, size hayallerinizdeki kına gecesi konseptini yaşatmaya hazırız. Kına gecenize hazırlık sürecinizde, bütün yükü omuzlarınızdan alıp rahatlamanızı sağlayacak tecrübeli ekibimizle sizi Prenses Düğün Salonu Balıkesir’e davet ediyoruz.

Peki unutulmayacak bir düğün organizasyonu yaşamanız için hangi hizmetleri veriyoruz?

Ferah salonumuzda, 1000 kişiyi rahatlıkla konuk edebiliyoruz. Sizinle kına gecenizden önce görüşüp mekânımızın dekorunu kararlaştırıyoruz. Sandalye ve masalarımızı bu dekora uygun olacak şekilde süslüyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alıyor, kötü sürprizlere asla yer vermiyoruz.

Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde organize ediyoruz. Yemekli davetlerinizde menülerinizi profesyonel mutfağınızda hazırlıyoruz. Tadına doyamayacağınız bu lezzetleri; özel sunum tekniklerimiz ve tecrübeli ekibinizle servis ediyoruz. Kına gecemde yemek olmasın derseniz, sizin için özel olarak hazırladığımız kuru pasta tabağımızı ve meşrubat seçeneklerimizle misafirlerinizi ağırlıyoruz.

Kına gecenizi son trendlere uydurmak adına organizasyon firmaları aracılığıyla farklı konseptte etkinlikler düzenleyebiliriz. Örneğin kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayabilir, arkadaşlarınızla birlikte hint dövmesi yaptırabilirsiniz. Her şeyi sizin zevkinize bırakıyoruz

En güzel anlarınızı ölümsüzleştirerek, geleceğe güzel bir anı bırakmanızı sağlayacak anlaşmalı fotoğrafçımız, kına gecenizin çekimlerini üstlenmekten mutluluk duyuyor. Dilerseniz kına gecenizin kesintisiz video çekimini de üstlenebiliyoruz.

Kaliteli ışık ve ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kısacası gönlünüzce eğlenebilmeniz için bütün olanaklarımızı önünüze seriyoruz.

Kına geceniz için size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Prenses Düğün Salonu Bandırma fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.