• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otel Deniz Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Otel Deniz Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Otel Deniz Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Otel Deniz Sıkça Sorulan Sorular

Otel Deniz kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Otel Deniz kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Otel Deniz kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Otel Deniz kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Otel Deniz kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Otel Deniz Hakkında

Yeşilçam filmlerinin platosu, doğanın ve denizin buluştuğu noktada Otel Deniz Cunda’da hizmet veriyor. Güler yüzün hiç eksik olmadı, evinizin sıcaklığını vermeye çalıştığımız otelimizde 18 odamızın herhangi birinde konforu yakalayabilir, kır bahçemizde kına gecesi organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.


Muhteşem kıyıları ve doğal güzellikleriyle Cunda’da eşsiz bir konumda yer alıyoruz. Yıldızlı otellerin kalabalığını geride bıraktığınız bir tesisiz. Burada her şey size özel! Sabah kahvaltınızı bahçemizde hazırlıyor, odalarınızı evimiz gibi temizliyoruz. Valizinizi alıp geldiğinizde konforunuzu sağlamak, amacımız. Cunda’nın sokaklarını gezerken bir dinlenme alanı değil, keyfini çıkardığınız bir otel olmak için çalışıyoruz. Üstelik tarihteki yerimizle ön plana çıkıyoruz. 1980 yılında bahçesinde asmalar odasında mutfağı olan ve iki kişinin idare ettiği bir oteldik. Birçok misafir ağırlıyorduk. Plaj denilince akla biz geliyorduk. Aynı zamanda yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi Yeşilçam filmlerinin adeta platosuyduk. Otelimizden, Kadir İnanır, Hulusi Kentmen, Cevat Kurtuluş Adile Naşit gibi dev yıldızlar geçti. 2014 yılında ise hizmetimiz değil sadece görünüşümüz değişti. Artık odalarımız mutfak yoktu ama leziz yemekleri sizinle buluşturmaya başladık. Bir otel değil, ev hizmetiyle karşınıza çıktık. Şimdi ise hem bu tarihi hem de samimi otel de kına gecesi yapma vakti!


Deniz manzaralı 100 kişilik bir butik kına gecesi düşünüyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Yeşil ile mavinin buluştuğu bir noktada doğayla baş başa bir kutlama yapıyorsunuz. Hem siz hem misafirleriniz huzurla doluyor. Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle karşınıza çıkıyor, mutluluğunuzu perçinlemek için çalışıyoruz.


Eğer anlattıklarımız hoşunuza gittiyse ve Yeşilçam filmlerinin konaklama yeri olan otelimizde butik bir kına gecesi yapmayı planlıyorsanız o zaman mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mithat Paşa Mah. Mevlana Cad. No:1 Cunda Adası

 • Haritadaki Konumu

  Otel Deniz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.