Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Nostalji Tatil Köyü

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nostalji Tatil Köyü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Nostalji Tatil Köyü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Nostalji Tatil Köyü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nostalji Tatil Köyü Sıkça Sorulan Sorular

Nostalji Tatil Köyü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nostalji Tatil Köyü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nostalji Tatil Köyü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nostalji Tatil Köyü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nostalji Tatil Köyü kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Nostalji Tatil Köyü Hakkında

Manevi değerlerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizde size ev sahipliği yapmak için uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Doğayla iç içe olan bahçemizle fark yaratıyor, size laik olabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. İşinde uzman ve tecrübeli ekibimizle güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.


Mutlu geleceğe adım attığınız bu özel gecenizde size şu olanakları sağlıyoruz;


 • Öncelikle Nostalji Tatil Köyü Ayvalık olarak kına gecenizi; geniş ve konforlu kapasiteye sahip, çim zeminli bahçemizde gerçekleştiriyoruz. Kır bahçemizde özel aydınlatmalarımız, gelin-damadın oturabileceği bir alan ve masalarımızın üzerine yerleştirdiğimiz, dekorasyonumuzla uyum sağlayan çiçeklerimiz bulunuyor. Anlaştığınız organizasyon firmalığıyla iş ortaklığı kurarak mekânlarımızı dilediğiniz renkte süsleyebiliyor, değişik konseptler oluşturabiliyoruz.


 • Kına gecenizde misafirlerinize sunacağımız yemek menülerimizi, hijyenik mutfağımızda hazırlıyoruz. Usta aşçılarımız tarafından yapılan Türk Mutfağının en güzel lezzetlerini, profesyonel ekibimizle servis ediyoruz. Üstelik servislerimizde porselen tabak ve kaliteli çatal-bıçak takımı kullanıyoruz.


 • Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz ya da kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şeyi sizin yaratıcığınıza ve zevkinize bırakıyoruz.


 • Kır bahçemizde, profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.Sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi edinmek ve Nostalji Tatil Köyü Ayvalık fiyatlarımızı öğrenmek için, hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çok özel olanaklarımızla sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  AYVALIK OTOGAR KARŞISI MUTLU KÖY 5km

 • Haritadaki Konumu

  Nostalji Tatil Köyü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.