• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mavi İnci Park Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mavi İnci Park Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mavi İnci Park Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mavi İnci Park Otel Sıkça Sorulan Sorular

Mavi İnci Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mavi İnci Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mavi İnci Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mavi İnci Park Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mavi İnci Park Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mavi İnci Park Otel Hakkında

Her davetin kendine özel ihtiyaçları vardır; bu ihtiyaçları en iyi şekilde giderebilmek için özveri ve ilgi gereklidir. Biz Mavi İnci Park Otel Erdek olarak size bu özveri ve ilgiyi göstermeye hazırız. Kına gecenizi unutamayacağınız anlara dönüştürmek hizmetinizdeyiz. Kusursuz bir organizasyon süreci geçirmek istiyorsanız otelimizi tercih edebilirsiniz.

Kına gecesi ve bekarlığa veda partileriniz için 150-200 kişi kapasiteli teras restoranımızı hazırlıyoruz. İstediğiniz konsepte mekân giydirebiliyor, masa ve sandalyelerimizi dilediğiniz renk ve tarzda süsleyebiliyoruz. Sizin fikirleriniz bizim için çok önemli. Bu yüzden kına organizasyonlarınız için hazırlıklarımızı sürdürürken her aşamada sizin fikrinizi alıyoruz. Profesyonel iş ortaklarımızdan danışmanlık alarak unutamayacağınız organizasyonlara imza atıyoruz. Kına gecesi süslemeleri için belli bir konsept oluşturarak ona sağdık kalacak renkleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Otelimizin mutfağında usta aşçılarımızın hazırladığı menüleri konuklarınıza sunuyoruz. Damak zevkinize göre kendiniz bir menü oluşturabildiğiniz gibi standart menümüzden de faydalanabilirsiniz. Bu konuda seçim hakkını tamamen size bırakıyoruz. Davetlerinizi yemeksiz yapmak isterseniz yaş- kuru pasta, kuru yemiş ve içecek ikramlarımızı misafirlerimize profesyonel ekibimizle sunuyoruz.

Otelimiz, doğal yapısını hiç bozmadan günlük trendlere ayak uydurarak ve kendini geliştirerek yoluna devam ediyor. Ayrıca konuklarınızın isteklerini anında yerine getiren ve onların memnuniyeti için sürekli çalışan bir ekibe sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Burada kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

Otelimizde yaz aylarında fazla yoğunluk olduğu için Eylül’den sonraki aylarda kına gecesi rezervasyonu alabiliyoruz. Üstelik kına dışında açılış, doğum günü, nişan, düğün, kurumsal toplantı ve mezuniyet töreni gibi etkinlikleriniz için de hizmet veriyoruz.

Özel günlerinizde yanınızda olalım, kusursuz anlarınızı tasarlayalım istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Sayfa üzerindeki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Acele edin!

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Yalı Mahallesi, Neyyire Sıtkı Cad. No: 5, 10500 Erdek/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Mavi İnci Park Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.