• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kırtay Beach Motel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kırtay Beach Motel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kırtay Beach Motel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kırtay Beach Motel Sıkça Sorulan Sorular

Kırtay Beach Motel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kırtay Beach Motel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kırtay Beach Motel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kırtay Beach Motel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kırtay Beach Motel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kırtay Beach Motel Hakkında

Kırtay Beach Motel olarak uzun yıllardır turizm sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve kaliteli bir konaklama imkânı sunuyoruz. Fakat gelgelelim ki sahip olduğumuz ün düğün ve davetlerdeki başarımızdan ileri geliyor ve Kırtay Beach Motel düğün ve özel gün organizasyonları ile anılıyor. Otelimizin sahip olduğu 1500 metre karelik deyim yerindeyse devasa kır bahçemiz bugüne dek çok sayıda harika organizasyona ev sahipliği yaptı ve yapmaya devam ediyor. Eğer siz de en mutlu gününüzü bizimle birlikte geçirmek isterseniz buyurun mekânımızın özelliklerinden bahsettiğimiz yazımızın devamını okuyun.

Öncelikle bahsetmek isteriz ki organizasyonunuzu kusursuz hale getirmek için canla başla çalışan profesyonel bir ekibimiz var. İşini severek yapan geniş kadromuz ile o gün size hizmet etmek bizim için bir onurdur. Organizasyona dair tüm istek ve görüşlerinizi personelimiz ile rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi oldukça geniş bir alanımız var ve burada yaklaşık 1000 kişiye varan büyük davetleri rahatlıkla verebiliyoruz. Kına gecenizi dillere destan ve oldukça kalabalık bir seremoni ile kutlamak istiyorsanız Kırtay Beach Motel sizin için biçilmiş bir kaftan. Kına adetlerinin tamamını gerçekleştirebileceğiniz kır bahçemize dilediğiniz organizasyon firmasını getirebilir ve gecenizin profesyonel ellerde kusursuz bir eğlenceye dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

10’ar kişilik yuvarlak masalar ile oluşturduğumuz bir oturma düzenimiz var ve her bir masa arasındaki mesafeyi özenle ayarlayarak konuklarınızın rahat etmesini sağlıyoruz. Masa örtüsü ve süslemesi ile sandalye bağlamalarımızı çiftimizin tercihine göre kına günü sabahında titizlikle hazır ediyoruz.

Organizasyonlarınızı yemekli veya yemeksiz şekilde dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Yemekli olduğu takdirde hem bütçenizde hem de damak zevkinize uygun bir menüyü sizinle birlikte ayarlayabiliriz.

Kırtay Beach Motel Erdek‘in Düzler mevkiinde yer alıyor ve eşsiz deniz manzarası ile sizleri bekliyor. Bizimle sayfa üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Zeytinli Mahallesi, Arif Kalıpsızoğlu Caddesi, Düzler Mevkii

 • Haritadaki Konumu

  Kırtay Beach Motel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.