Kaya The Rock

E-posta Gönder

Kaya The Rock Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Kaya The Rock Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Kaya The Rock Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Kaya The Rock Sıkça Sorulan Sorular

 • Kaya The Rock kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kaya The Rock kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kaya The Rock kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kaya The Rock kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kaya The Rock kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Kaya The Rock Hakkında

Kaya Rock gece kulübü olarak kurulduğumuz günden beri hep hit ve hep eğlencenin doruklarında bir mekân olarak var olduk. Şimdiye dek çok sayıda eğlence düşkününü ağırladığımız mekânımızda, kaliteli müzik ve kaliteli etkinliklerin temsilcisi konumuna geldik.

Kaya Rock Bar olarak oldukça büyük ve metre kare bakımından geniş bir alana sahibiz. Bu sebepledir ki aynı gecede eğlenme tutkusu ile tutuşan 500’den fazla kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Eğer bol eğlenceli ve unutulmaz bir bekârlığa veda partisi düzenlemek istiyorsanız burada sizi bekliyoruz.

Bistro tarzında bir olan düzenimiz ve kocaman bir pistimiz var. Fark ettiyseniz bir oturma düzeninden söz etmedik çünkü zaten gerek de yok. Öyle ki dans edip eğlenmek varken oturmak isteyeceğinizi pek zannetmiyoruz.

Kaya Rock olarak uzun yıllardır birçok ünlü sanatçıyı mekânımızda ağırladık. Sahne şovları için davetlimiz olan sanatçılar arasında; ünlü şarkıcılar, DJ performansçıları, dansçılar ve daha niceleri var. Bu sebeple rahatlıkla söyleyebiliriz ki mekânımız her zaman kaliteli ve rüştünü ispat etmiş bir eğlence nekânı oldu ve öyle olmaya da devam edecek.

Mekânımızın üstü açık olması sebebi ile yılın belirli dönemlerinde hizmetimizi kısa bir süreliğine duraklatıyor ve sezon arası veriyoruz. Bu dönemler için sizi bir süreliğine ağırlayamayacağımızı belirtmek isteriz. En canlı olduğumuz dönem ağırlıklı olarak yaz mevsimi ve akabinde ilkbahar ayları diyebiliriz. Organizasyonunuzu bu tarihler içerisinde bir zaman diliminde gerçekleştirmek isterseniz kapımız size sonuna kadar açık.

Kaya Rock Erdek Seyidgazi Tepesi’nde, ilçemizin en iyi konumlarından birine sahip. Üstelik hem özel araçlarınız hem ticari taksiler hem de toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabiliyor. Eğer bizimle iletişime geçmenin daha kolay bir yolunu arıyorsanız söyleyelim. Sayfadaki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Zeytinli Mahallesi, 10500 Erdek/Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kaya The Rock Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.