Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Kaptanın Yeri Balık Restoran

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kaptanın Yeri Balık Restoran Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kaptanın Yeri Balık Restoran Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Kaptanın Yeri Balık Restoran Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kaptanın Yeri Balık Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Kaptanın Yeri Balık Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kaptanın Yeri Balık Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kaptanın Yeri Balık Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kaptanın Yeri Balık Restoran kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kaptanın Yeri Balık Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kaptanın Yeri Balık Restoran Hakkında

Muhteşem bir gün batımına sahip ve denize nazır oluşuyla görenleri büyüleyen bir manzara eşliğinde uzun yıllardır konuklarımızı ağırlıyoruz. Kaptanın Yeri Balık Restoran olarak işimizi hem severek hem de büyük bir ciddiyetle yapıyoruz.

Restoranımızda günlük olarak verdiğimiz rutin a la carte yemek servisimiz dışında bazı özel gün ve geceler için organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Yılbaşı eğlenceleri, sevgililer günü kutlamaları, nikâh sonrası yemekleri, doğum günü kutlamaları, iş yemekleri ve daha niceleri. İşte bekârlığa veda partileri de onlardan bir tanesi.

İster kalabalık bir kız arkadaş grubu ister erkek arkadaş grubu isterseniz de kalabalık ve karma bir grup olarak bekârlığa vedanızı düzenlemek istiyor olabilirsiniz. Grup sayısı ve bu tarz detaylar tamamen sizin tercihinize kalmış, bizim için önemli olan hangi gün ve kaçta burada, Kaptanın Yeri’nde olacağınız. Hem bolca eğleneceğiniz hem de lezzetli yemekler yiyeceğiniz bir etkinlik için gerekli olan tüm donanımlara sahibiz.

Mekânımızda en önem verdiğimiz şey konuklarımızı rahat ettirmek. Diledikleri gibi yiyip içebilmelerini sağlayıp restoranımızdan memnun bir şekilde uğurlamak. Bu sebeple ne gerekiyorsa layığı ile yerine getiriyoruz. Usta aşçımız ve deneyimli mutfak ekibimiz lezzetli mi lezzetli yemekler ve ikramlar konusunda oldukça başarılı. İsterseniz sizinle birlikte damak zevkinize ve bütçenize uygun bir fiks menü belirleyebiliriz. Dilerseniz de geldiğiniz gün menümüzde olan seçeneklerden kişisel olarak ayrı ayrı tercih ettiğiniz yemek ve ikramları seçerek sipariş verebilirsiniz. Mezelerimizi de göz ardı etmemenizi ve mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca restoranımızda alkol servisimiz de bulunuyor, bu sebeple dileyen konuklarınız istedikleri içkiyi tüketebilirler.

Kaptanın Yeri Balık Restaurant olarak bekârlığa veda partinizi birlikte düzenlemeyi isteriz. Bizimle iletişime geçmek için sağ üstteki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres::

    Karaağaç Mahallesi, Turkuaz Evleri, 10715 Gömeç/Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.