Kadıoğlu Hotel Teras Cafe

E-posta Gönder

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Sıkça Sorulan Sorular

 • Kadıoğlu Hotel Teras Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kadıoğlu Hotel Teras Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kadıoğlu Hotel Teras Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Kadıoğlu Hotel Teras Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kadıoğlu Hotel Teras Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Hakkında

Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan Kadıoğlu Hotel Gönen Balıkesir’de yer alıyor. Deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile özel günlerinizde kaliteli bir hizmet sunuyor.

Otelimiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz?

5 katlı olan otelimiz modern ve şık bir tasarımla dizayn edildi. Otelimizin en üst katında Teras Cafe’miz bulunuyor. Kahvaltı salonu olarak da kullanılan kafemizin keyifli, sakin ve huzurlu ortamında eşsiz Gönen manzarasını izleyebilirsiniz. 150 kişilik kapasiteye sahip salonumuzda iş toplantıları, kahvaltı etkinlikleri, özel yemekler, doğum günü, baby shower, nişan, kına ve düğün gibi pek çok organizasyon düzenleniyor. Kına organizasyonunuz için salonumuzda bulunan masa ve sandalyeleri istediğiniz konuma getirip kına konseptinize uygun bir şekilde süslüyoruz. Kına tahtınızı salonumuzun en güzel köşesine yerleştirerek kına aksesuarları kullanarak dekore ediyoruz. Misafirleriniz ile dilediğiniz gibi eğleneceğiniz bu salonda kına müziklerinizi sevdiğiniz şarkılardan oluşturuyoruz. Bekarlığa veda partisi düzenlemek isterseniz salonumuzu yine istekleriniz doğrultusunda düzenleyebiliyoruz. Otel ekibi olarak titiz ve özenli kişiler olduğumuz için otelimizin temizliği konusunda şüpheniz olmasın. Bir organizasyon firması ile anlaşarak da Teras Cafe’mizde dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Özel aracınız ile otelimize gelmek isterseniz otoparkımız olduğunu ve gönül rahatlığı ile ulaşım sağlayabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Düzenlediğiniz etkinliklerde konaklamak isteyen misafirlerinizi otelimizde ağırlayabiliyoruz.

Peki, tüm bu hizmetlerden yararlanmak, kına ve bekarlığa veda organizasyonunuzu otelimizde düzenlemek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Kadıoğlu Hotel iletişimini sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

Özel günlerinizde yanınızda olup heyecanınızı paylaşmaktan ve isteklerinizi karşılamaktan gurur duyarız!

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş Mahallesi, Şht. Zeki Aydemir Cd. No:20, 10900 Gönen/Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.