Ilgın Beach Club

E-posta Gönder

Ilgın Beach Club Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Ilgın Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

 • Ilgın Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ilgın Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Ilgın Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Ilgın Beach Club kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ilgın Beach Club kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Ilgın Beach Club Hakkında

Toplumumuzun vazgeçilmez adetlerinden bir tanesi olan kına gecesi organizasyonlarınız için Ilgın Beach Club sizi bekliyor.


Sahil Kent mevkiinde bulunan davet alanımızda istekleriniz dahilinde her konsept için hazırlıklar yapıyoruz. Hazırlıklarımızı yapmak için organizasyon sorumlumuzun danışmanlık hizmetlerinden yararlanıyoruz. Profesyonel ekibimizin de doğru bir görev paylaşımı ve özverili çalışma ile gecenizi eksiksiz tasarlamasını sağlıyoruz.


Üstelik yalnızca geleneksek kına gecesi organizasyonları düzenlemiyoruz. Alternatif pek çok konsept seçeneği ile gelin hanımlara seçme şansı sunuyoruz. Seçenekler dahilinde var olan konseptleri değerlendikten sonra kına köşenizi uygun renkler ile dekore ediyoruz. Kına köşenizde ise kına tahtı ve cibinliği bulunuyor. Ayrıca minderler ve kına sehpası gibi birçok detay da yer alıyor. Aynı renk tonları kullanmaya özen gösterdiğimiz davetli masalarınızda da beyaz masa örtüleri üzerine farklı renklerde süslemeler yapıyoruz. Rengarenk tercihler yapma şansınız olduğu gibi sade bir gece de tercih edebilirsiniz. Aksesuar ve dekorlar ile de kır bahçemizde son düzenlemeleri yaparak gelin yolunuz ve dans pisti de dahil her alanı düzenliyoruz. Görsel olarak uyumlu ve özenli bir gece tasarlıyoruz. Özel ışıklandırmalar da yapmayı ihmal etmiyoruz. Işıklandırmalar hem fotoğraf çekimleriniz için hem de bahçemizdeki şık atmosfer için bir tamamlayıcı oluyor.


Davet menüleri de tercih etme şansını çiftimize sunuyoruz. Geniş yelpazeye sahip menülerimizde yer alan Ege mutfağından seçmeleri konuklarınıza sunma ihtimaliniz oluyor. Kına gecelerinde yemeksiz ikram menüler daha çok tercih edilse de aklınızda bulunsun!


Gecenizi tamamlayan ve Ilgın Beach Clubı tam anlamıyla bir kına mekânına dönüştüren canlı müzik gruplarımız oluyor. Geleneksel Türkülere ve pop parçalara yer verdiğimiz repertuarımızda birçok farklı seçeneğiniz de oluyor…


Eğer düğün salonları dışında Ayvalık kına organizasyonları düzenlemek isterseniz Ilgın Beach Club ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formunu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sahil Kent Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 93 Düçmen- Ayvalık/ Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.